Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

32. Ar „Naturtint“ permamentiniai plaukų dažai yra saugūs?

Žiūrint formaliai, saugūs yra visi produktai, kurie atitinka leidžiamas ir deklaruojamas sudėtines medžiagas bei savybes. Dėl „Naturtint“ dažų nėra jokios abejonės, nes juos gamina vaistus gaminanti bendrovė „Phergal Laboratorios“, kur standartai ir kontrolė yra gerokai aukštesni nei kosmetikos gamyklose.

Jei kalbame apie saugumą, kaip cheminių medžiagų nebuvimą, taip pat turime pažymėti, kad „Naturtint“ plaukų dažai iš šiandien esančių rinkoje ilgalaikių plaukų dažų yra vieni saugiausių. Svarbu suprasti, kad ilgalaikių dažų, kurie visiškai padegtų žilus plaukus ar šviesintų, be cheminių medžiagų apskritai neįmanoma pagaminti! Visų pirma vandenilio peroksido. Jis yra pripažintas alergenas ir ant pakuotės dėl jo aiškiai nurodyti įspėjimai.

Mes visada pabrėžiame, kad „Naturtint“ nėra nei ekologiški, nei natūralūs plaukų dažai (nes permanentinių tokių dažų apskritai nebūna), tačiau šie yra maksimaliai įmanomai tausojantys. Šiuos palukų dažus „Phergal Laboratorios“ gamina BE amoniako, rezorcinolio, parabenų, DEA, mineralinių aliejų, SLS, silikonų, parafino, sunkiųjų metalų, formaldehido darinių, dirbtinių kvapų. O štai peroksido „Naturtint“ į kiekvieną plaukų spalvą deda minimalų būtiną kiekį į kiekvieną spalvą atskirai - ko nedaro kiti ilgalaikių plaukų dažų gamintojai. „Naturtint“ dažai yra su augaliniais ingredientais, kurie padeda plauką labiau saugoti ir tausoti, o tuo pačiu ir puoselėti. Mes gauname daugybę puikių atsiliepimų ir iš vartotojų, ir jų kirpėjų būtent dėl geresnės plaukų išvaizdos ir būklės! Beje, per 5 metus nebuvo užfiksuotas nei vienas (!) skundas dėl alergijos ar sudirgimo.

Jeigu norite dažų be chemijos, rinkitės chna pagrindo natūralius plaukų dažus, kurių pas mus taip pat yra kelių atspalvių „Indian Henna“. Jie puikiai tinka, kai norime nudažyti ne žilus plaukus.

Daugiau apie „Naturtint“ dažų gamybą galite paskaityti čia >

Šia tema yra kalbėjusi ir viena iš „Livinn - sveiki produktai“ įkūrėjų Guoda Azguridienė:

 

Visos teisės saugomos © LIVIN