Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Dygliuotojo ožerškio (Goji) uogos, ekologiškos (100 g)

Livinn - sveiki produktai

Dygliuotojo ožerškio (Goji) uogos, ekologiškos (100 g)

Livinn - sveiki produktai
3.99
3.99

Ekologiškos džiovintos dygliuotojo ožerškio (Goji) uogos be jokių priedų. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų). Turi daug skaidulinių medžiagų. Baltymų šaltinis.

Dygliuotasis ožerškis (lot. Lycium barbarum) auga Kinijoje, Mongolijoje ir Tibeto Himalajuose. Vakaruose žinomos kaip „supermaistas“. Šio pavadinimo goji uogos nusipelnė dėl itin turtingos sudėties.

Iš goji uogų spaudžiamos sultys, bet paprastai vartojamos džiovintos. Jos dedamos į sausus pusryčius, košes, į arbatą ar kompotą, valgomos vienos kaip užkandis. Prieš valgant skanu jas nuplauti ir trumpai pamirkyti vandenyje – bus minkštesnės ir labiau panašios į šviežias. Tokias mirkytas goji uogas labai skanu dėti į bananų ir migdolų pieno kokteilį.

 

Kinijoje užaugintas sertifikuotas ekologiškas produktas. Supakuota Lietuvoje pagal UAB „Sveiki produktai“ užsakymą.

Maistinė vertė (100 g) – 308 kcal/1304 kJ: riebalų 2.7 g (iš jų sočiųjų 0.4 g), angliavandenių 60 g (iš jų cukrų 48 g), skaidulinių medžiagų 13 g, baltymų 11 g, druskos 0.4 g.

Literatūroje nurodoma, kad naudojantys kraują skystinančius vaistus, besilaukiančios ir maitinančios moterys šiomis uogomis turėtų nepiknaudžiauti.

Tradicinėje Kinų, Tibeto ir Indų medicinoje goji uogos jau daugiau nei 6000 metų naudojamos žmogaus organizmui stiprinti. Vitaminų ir mineralų kiekis, minimas įvairiuose šaltiniuose apie džiovintas goji uogas, gana skirtingas. Tačiau beveik visi mini didelį kiekį karotino, vitamino C ir geležies.

Sveiki Guodos pastebėjimai apie goji uogas:

https://www.youtube.com/watch?v=ZQ957nmB4Eg

Apie džiovintus vaisius:

https://www.youtube.com/watch?v=6HyKGxWOZRw

Apie produktus be pridėto cukraus:

https://www.youtube.com/watch?v=Ioe3zC1cN6o&nohtml5=False

https://www.youtube.com/watch?v=x0HozMp3IUk

JAV mokslo institucijų sukurtos ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) sistemos: USDA - JAV Žemės ūkio departamento – mokslinių tyrimų skyriaus http://www.ars.usda.gov/SP2UserFiles/Place/12354500/Data/ORAC/ORAC_R2.pdf, Nacionalinio Senėjimo instituto (National Institute on Aging), kuris įeina į JAV Nacionalinių sveikatos institutų sistemą (National Institutes of Health (NIH)) www.oracvalues.com.
Pastarojoje ORAC vertinimo sistemoje goji uogos yra 38 augalas tarp tirtų 300 žinomų natūralių antioksidantų. Sąrašo priekį užima daugiausia prieskoniniai augalai.
Vertinant pagal skirtingas sistemas, galima gauti apčiuopiamai skirtingus to paties augalo antioksidacinių savybių įvertinimus (ne tik dėl metodinių skirtumų, bet ir tirtų augalo porūšių, derliaus nuėmimo laiko, apdirbimo ir pan.).

Ekologiškuose vaisiuose viso to nėra.

Prekės kodas: VDSP02
Bar kodas: 9800000004050

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN