Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Kokosų aliejaus muilo drožlės su žiedlapiais voniai „Baensch“ (100 g)

Ölmühle Solling

Kokosų aliejaus muilo drožlės su žiedlapiais voniai „Baensch“ (100 g)

Ölmühle Solling
8.69
8.69

„Baensch“ kokosų aliejaus muilo drožlės su žiedlapiais voniai. Šalto spaudimo kokosų aliejus švelniai drėkina ir maitina odą. Natūralių eterinių aliejų ir gėlių mišinys suteikia saldų aromatą. Puikiai tinka poilsiui ir atsipalaidavimui.

Naudojimas: prie produkto pridėtą maišelį užpildykite norimu kiekiu drožlių ir žiedlapių mišinio ir įmerkite į vonią. Panaudojus, maišelio turinį išmeskite į šiukšlių dėžę arba kompostą.

Atsiliepimas: „Gimtadienio proga gavau kokosų aliejaus muilo drožlių su žiedlapiais voniai priemonę. Buvau labai nudžiuginta, kai galėjau tai išmėginti savo vonioje. Indelyje yra dailus maišelis, į kurį įpyliau sklidiną šaukštą turinio ir įsimečiau į vonią. Apėmė labai malonus atsipalaidavimo jausmas, lyg gulėčiau kokoso pieno vonioje. Atsipalaidavo visi raumenys, malonus kvapas suteikė labai gerą nuotaiką.
Kai ištirpo kokoso drožlių muilas ir vanduo tapo baltas, paėmus maišelį, pastebėjau, kad jame liko žolelės, kvepiančios neįtikėtinai maloniu aromatu, primenačiu žydinčią pievą, kurioje dūzgia bitės ir skraido drugiai... Žiedlapiai buvo išlaikę savo natūralią gyvą spalvą. Tiesiog nesinorėjo išsiskirti su šiuo margaspalvių ir kvapnių žiedlapių maišeliu.
Vieno indelio, manau, turėtų užtekti 6-8 vonioms.“

Nebandyta su gyvūnais. Atidarius sunaudoti per 12 mėnesių.

Vokietijoje pagamintas produktas.

Sudėtis (INCI): kokosų muilo drožlės 95% [Sodium Cocoate*, Potassium Cocoate*, Cocos nucifera Oil*, Aqua, Sodium Palmate*, Rose Wax*, Glycerin, Limonen**, Linalool**, Geraniol**, Citronellol**, Eugenol**, Benzylbenzoat**, Citral**, Farnesol**, Cinnamal**, Cumarin**, Methyleugenol**], gėlių žiedai [Marigold* (medetkos), Melissa Officinalis* (melisos), Sambuccus Nigra Flower* (juoduogio šeivamedžio žiedai), Thymus Vulgaris* (čiobreliai), Aloysia Citrodora* (aloyzija citrininė), Centaurea Cyanus Flower* (rugiagėlės), Malva Sylvestris* (dedešvos)].

*- iš ekologinių ūkių;
**- eterinių aliejų sudedamosios dalys.

Sveiki Guodos pastebėjimai apie tai, kuo natūrali ir ekologiška kosmetika skiriasi nuo įprastinės:

https://www.youtube.com/watch?v=q2oWaevzTXM

Aliejus atrodo apgaulingai paprastas produktas. Atrodo, išspaudei sėklas, riešutus ar kitus aliejingus vaisius, kokius turi, va tau ir aliejus. Apie konservantus galvoti nereikia – pats konservuojasi, ne salotos – nevysta, ne tortas – nesusmenga, ne jogurtas – per savaitę nepasensta, ne obuoliai – nesimato sumušimų. Nei garinti, nei virinti, nei konsistenciją išgavinėti, nei šaldytuve laikyti.

Bet tai apgaulingas paprastumas. Geram aliejui reikia ypač kokybiškos žaliavos. Nei apdaužyta (alyvuogės, avokadai), nei senstelėjusi (sėklos, riešutai) netinka. Ir spaudimo procesas nėra toks elementarus – taip, spaudimas mechaninis, bet reikia kontroliuoti, kad stipriai nepakiltų temperatūra, nes ji gadina aliejų. Įsivaizduokit, koks karštis susikuria spaudžiant aliejų iš kauliukų?

Puikiam aliejui išspausti šalia dviejų jau paminėtų, žaliavos ir mechanizmų, reikia trečio konponento – žmogaus, kuris mokėtų sujungti augalus ir mašinas. Būtent dėl šių priežasčių mes pasirinkome bendradarbiauti su nedidele Vokietijos ekologiško aliejaus spaudykla „Ölmühle Solling“.

„Ölmühle Solling“ yra tikras šeimos verslas. Gudrun ir Werneris Baensch ilgą laiką dirbo kitose šalyse – Pietų Amerikoje, Azijoje – mokė vietinius žmones pagaminti aukštesnės pridėtinės vertės produktą. Šie įgūdžiai labai praverčia dabartiniame versle, kai reikia pirkti žaliavas iš tų egzotiškų kraštų; ne naujiena nei augalai, nei žmonių bendravimo įpročiai. Šiemet įmonei jau 20 metų ir jos valdymas atiduotas vaikams, o patys įkūrėjai užsiima bendravimu su klientais, kokybės kontrole ir naujų produktų atradimais.

„Ölmühle Solling“ aukštos kokybės didžiulės įvairovės ekologiški šalto spaudimo (nerafinuoti) aliejai skirti ir maistui, ir kūnui. Aliejų spaudžia mažomis porcijomis, pilsto į bačkutes, jautriems aliejams (kaip linų sėmenų) likusį tūrį pripildo vandenilio dujų, kad oksidacijos procesas nevyktų. Tik gavę užsakymą iš kliento, jį išpilsto į tamsaus stiklo butelius ir tą pačią dieną išsiunčia. Seniausia Baensch’ų meilė yra kokosų aliejus, pradėjo jį gaminti dar tada, kai jis visai nebuvo „ant bangos“.

Kaip jie pasiekia savo garsiosios kokybės (kuri ne vienoje Europos šalyje laikoma standartu, pagal kurį save vertina konkurentai)? Visų pirma, perka žaliavą tik iš patikimų tiekėjų, neieškodami pigiausio. Jei pasitaiko naujas, važiuoja fiziškai pažiūrėti, ar teisingai vykdomi procesai. Antra, kiekviena žaliavos partija tikrinima laboratorijoje dėl mineralinių aliejų, plastiko ir pesticidų likučių. Mineralinio aliejaus likučiai yra tipinis ženklas netvarkingų mechanizmų, kuriuose į produktą nuteka, kad ir nedideli kiekiai mašininių tepalų. Plastiko likučiai taip pat atsiranda dėl nekokybiškų mechanizmų bei taros. Pesticidų likučiai rodo, kad augalai nebuvo auginami ir laikomi pagal ekologiškos žemdirbystės bei gamybos reikalavimus.

Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka tiek natūralios antrinės augalinės medžiagos bei tipiškas sodrus aliejaus skonis, tiek sveikai ir subalansuotai mitybai reikalingos riebalų rūgštys.

Nuo 1996 metų „Ölmühle Solling“ dirba vadovaudamasi Naturland asociacijos standartais, kurie daugeliu atveju yra griežtesni, nei to reikalauja ES teisė. Naturland standartai buvo sukurti ir pradėjo veikti gerokai anksčiau, nei buvo priimtos ES direktyvos dėl ekologiško ūkininkavimo.

Pamatykite, kaip gamyba atrodo iš vidaus čia >>
ir sužinokite daugiau įdomių detalių apie gamintoją „Ölmühle Solling“ čia >>

Prekės kodas: HA264
Bar kodas: 1031192611374

Susijusios prekės

Grynas kokosų muilas „Baensch“ (100 g)
Ölmühle Solling
5.65
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Visos teisės saugomos © LIVIN