Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Arbata maitinančioms mamoms, ekologiška (20 pak. x 1.5 g)

Lebensbaum
-20%

Arbata maitinančioms mamoms, ekologiška (20 pak. x 1.5 g)

Lebensbaum
2.70
3.37
2.70
3.37

Ši „Lebensbaum“ ekologiška arbata skirta moterims žindymo laikotarpiui. Harmonizuoja ir balansuoja. Be cukraus. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Griežta kokybės kontrolė.

Paruošimas: Šią arbatą kaskart reikia ruošti šviežiai. Puodelyje (200 ml) 1 arbatos maišelį užpilti naujai užvirtu vandeniu. Laikyti 8 min. Atvėsinti iki tinkamos gerti temperatūros ir greitai suvartoti.

Sąžininga partnerystė. Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Grynasis kiekis 30 g.

Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: anyžiai*, kmynai*, pankoliai*, melisos*, levandos*.
* – iš ekologinių ūkių.

Maistinė vertė (100 ml gerti paruoštos arbatos***) – 2 kJ/<1 kcal: riebalų <0.5 g (iš jų sočiųjų <0.1 g), angliavandenių <0.5 g (iš jų cukrų <0.5 g), baltymų <0.5 g, druskos <0.01 g.
*** – 1 pak. užpilant 200 ml vandens.

Atsiliepimai:
- Lieknų Bičių atsiliepimas: „Man šios firmos arbata patiko dėl savo natūralumo. Jos sudėtyje nėra jokių kvapiųjų medžiagų, sintetinių dažiklių ar cukraus. Aš per dieną išgeriu apie 3 puodelius šios arbatos (tikiu, kad vaistažolės turi poveikį tik tada, kai yra sistemingai vartojamos).“

„Lebensbaum“ arbatos supakuotos tausojant aplinką:
- dėžutės iš sertifikuoto, išlaikančio ekologinę pusiausvyrą miškininkystės ūkio – FSC®;
- spaudos dažai pagaminti augaliniu pagrindu, be mineralinio aliejaus;
- išorinė pakelio plėvelė iš medienos pluošto – kompostuojama;
- arbatos maišeliai iš natūralaus pluošto – kompostuojami.

UAB „Sveiki produktai“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku. 

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės kodas: G242
Bar kodas: 4012346535203

Susijusios prekės

Arbata kūdikiams, ekologiška (20 pak. x 1.5 g)
Lebensbaum
2.99 2.39
-20%
Spenelių kremas „Mamacare”, ekologiškas (30 ml)
Töpfer kosmetika mažiesiems
8.72
Visos teisės saugomos © LIVIN