Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Ciberžolės ir molio naminis muilas (100 g)

Muilo ūkis

Ciberžolės ir molio naminis muilas (100 g)

Muilo ūkis
4.29
4.29

Lietuviškas natūralus muilas pagamintas naudojant ciberžolės šaknies miltelius ir Gasulo molį. Ciberžolė yra vienas seniausiai naudojamų prieskonių klasikinėje Ajurvedoje, pasižymi šildančiomis savybėmis, kosmetikoje tinka probleminei odai. Gasulo molis pasižymi valančiomis savybėmis, malšina odos sudirgimus, jo pavadinimas išvertus iš arabų kalbos reiškia „prausti“. Kvapas citrusinis, su šildančiu cinamono akordu. Nesausina odos.

„Muilo ūkis“ visi muilai yra pagaminti šaltuoju būdu iš augalinių aliejų. Be palmių aliejaus, be konservuojančių medžiagų, be sintetinių kvapų. Tik su natūraliais eteriniais aliejais.

Lietuvoje pagamintas produktas.

Sudėtis (INCI): sodium olivate; sodium cocoate; sodium rapeseedate; aqua; cocoa butter; ricinus communis oil; clay; curcuma; natural essential oils.

„Muilo ūkis“ – tai Sandros ir Mindaugo Makutėnų ūkis netoli Vilniaus. Ūkyje auginami augalai – damaskinės rožės, levandos, medetkos, ramunėlės ir kt. – naudojami kosmetikos  gamyboje, taip pat pievose renkami laukiniai augalai, tokie kaip dilgėlės, šlamučiai, vingiorykštės ir kt.

Muilai gaminami nuo 2005 metų. Ekologiškoje aplinkoje Makutėnai statydami vienkiemį ir kurdami ūkį nusprendė nenaudoti sintetinių ploviklių, skalbiklių, prausiklių. Taip gimė idėja gaminti muilą sau, po to draugams ir artimiesiems. Po truputėlį klientų ratas natūraliai išsiplėtė ir toliau plečiasi.

Nuo 2009 metų „Muilo ūkis“ produktai yra pripažinti tautinio paveldo dalimi.

Prekės kodas: MAKU972

Susijusios prekės

Arbatmedžio muilas (100 g)
Almacabio
3.99
Naminis muilas su arganu (100 g)
Muilo ūkis
4.29
Visos teisės saugomos © LIVIN