Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Čili dribsniai, ekologiški (45 g)

Lebensbaum
-20%

Čili dribsniai, ekologiški (45 g)

Lebensbaum
2.55
3.19
2.55
3.19

„Lebensbaum“ ekologiški čili dribsniai. Tinka gardinti daržoves, sriubas, mėsos ir kitus patiekalus. Labai intensyvaus aštraus skonio.

Sudėtyje gali būti garstyčių ir salierų pėdsakų.

Svarbu: vengti kontakto su oda ir akimis.

Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų.
Griežta kokybės kontrolė. Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Kilmės šalis: Indija. Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku.

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės kodas: PS215

Susijusios prekės

Kajeno pipirai, malti, ekologiški (50 g)
Lebensbaum
3.43 2.74
-20%
Saldžioji paprika, malta, ekologiška (50 g)
Lebensbaum
3.27 2.62
-20%
Juodieji pipirai, malti, ekologiški (50 g)
Lebensbaum
3.45 2.76
-20%
Juodieji pipirai grūdeliais, biodinaminiai (50 g)
Lebensbaum
3.45 2.76
-20%
Visos teisės saugomos © LIVIN