Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Citrinų eterinis aliejus (5 ml)

Aroma Natural

Citrinų eterinis aliejus (5 ml)

Aroma Natural
2.50
2.50

Ekologiškai užaugintų citrinų (lot. Citrus limonum) eterinis aliejus iš Italijos. Šalto spaudimo.

Puikaus citrusų kvapo. Labai gaivus, jo įkvėpus juntamas tonizuojantis poveikis. Citrinų eterinis aliejus puiki odos priežiūros priemonė. Naudingas riebiai odai. Galima naudoti esant bėrimams, karpoms, taip pat celiulitui, silpniems nagams, galvos odos pleiskanoms.

Citrinų eterinis aliejus puikiai pritaikomas ir buityje – tinka valyti įvairius paviršius (virtuvės spintelių, šaldytuvo ir pan.). Patalpų plovimo metu dezinfekuoja orą, panaikina nemalonius kvapus. Idealiai tinka kambarių orui dezinfekuoti difuzoriumi ar garintuvu.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis. Tik išoriniam naudojimui: garinimui, į kosmetikos priemones (1–2 lašai į 10 ml). Nelašinkite ant odos neskiesto. Gali dirginti odą, todėl naudokite atsargiai ir tik stipriai atskiestą (iki 1%) baziniame aliejuje. Netepkite ant odos, jei artimiausiu metu ketinate būti saulėje (palaukite bent 6 valandas) - turi fototoksinį poveikį.

Tamsaus stiklo buteliuke su lašintuvu.

Kilmės šalis – Italija. Lietuvoje išpilstytas produktas.

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti gydymo ir profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos.

Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite nedideliame odos plotelyje dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Skaitykite daugiau:
- Kaip teisingai naudoti eterinius aliejus
- Apie citrinų eterinio aliejaus naudą plaukams skaitykite straipsnyje „Plaukų slinkimas: kaip sau padėti?“

UAB „Sveiki produktai“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Prekės kodas: KE58
Bar kodas: 9800000003251

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN