Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Dezodoruojantis alūno akmuo

Zefiro

Dezodoruojantis alūno akmuo

Zefiro
10.97
6 prekės sandėlyje
10.97

Natūralus kalio alūno (lot. Potassium alum) kristalas - švelnus bekvapis dezodorantas. Sukuria prakaito kvapą sukeliančioms bakterijoms nepalankią terpę. Be cheminių medžiagų, alkoholio, sintetinių aliuminio druskų, be dirbtinių maskuojančių kvapiųjų medžiagų.

Naudojimas: sudrėkinkite kristalą vandeniu ir patepkite reikiamas vietas (pažastis, pėdas). Padėkite sausoje vietoje nudžiūti. Supakuota plastikinėje pakuotėje.

Daugelis mano, kad nemalonų kvapą turi pats prakaitas. Tačiau iš tiesų šviežiai išsiskyręs prakaitas kvapo neturi, nemalonus kvapas atsiranda, kai prakaitui išsiskyrus ima sparčiai daugintis bakterijos. Alūno kristalas sukuria šioms bakterijoms daugintis nepalankią aplinką. Tačiau jis neslopina paties prakaitavimo (tai yra svarbu, nes per prakaitą iš žmogaus kūno pašalinami toksinai, reguliuojama kūno temperatūra).

Italijoje supakuotas produktas.

Prakaitavimas – būtina organizmo funkcija ne tik temperatūrai reguliuoti, bet ir pašalinti vandenį, druskas ir kartu susikaupusias kenksmingas medžiagas. Priešingai nei daugelis mano, prakaitas savaime neturi nemalonaus kvapo. Kvapą sukelia ant mūsų odos esančios bakterijos (ant mūsų kūno nuolat jų yra), kurios minta prakaitu ir išskiria jo atliekas, turinčias stiprų nemalonų kvapą. Kovojant su nemaloniu kvapu  negalima blokuoti prakaito išsiskyrimo. O būtent tokiu būdu dažniausiai veikia sintetiniai antiperspirantai. Juose naudojamos aliuminio druskos užkemša odos poras, neleidžia prakaitui ištekėti, o pačios kaupiasi organizme (įtarimai dėl jų neigiamo poveikio organizmui patvirtinami vis daugiau tyrimų). Įprastiniuose dezodorantuose naudojami stiprūs aromatai, stipresni už bakterijų sukeltą kvapą.

Sveiki Guodos pastebėjimai apie natūralius dezodorantus:

https://www.youtube.com/watch?v=L-_c0jfuEUE

Apie tai, kuo natūrali ir ekologiška kosmetika skiriasi nuo įprastinės:

https://www.youtube.com/watch?v=q2oWaevzTXM

Prekės kodas: HA201
Bar kodas: 8031605050017

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © Livinn