Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Druska (7)

Įprasta kalbėti apie per didelio druskos kiekio žalą, tačiau būtina atminti, kad nedideli druskos kiekiai yra būtini mūsų organizmui. Dėl šios priežasties apdairu yra patiekalus sūdyti negausiai, tačiau aukščiausios kokybės druska.

Svarbu rinktis natūralią, nerafinuotą ir sunkiaisiais metalais neužterštą druską. Rinkitės tradiciškai išgaunamą jūros arba Himalajų druską. Mūsų siūloma jūros druska gaunama iš jūros vandens, specialiuose baseinuose išgarinant vandenį. Šio produkto aukščiausią kokybę užtikrina laboratoriniai tyrimai. Natūraliai padidintas jodo kiekis yra jūros dumbliais praturtintoje jūros druskoje.

Himalajų druska pasižymi kiek neįprasta švelniai rožine spalva bei išsiskiria mineralų gausa. Prieš 500 milijonų metų susidariusi Himalajų druska glūdi 300–600 m. gylyje, todėl yra apsaugota nuo taršos ir kito neigiamo aplinkos poveikio. Nerafinuota ir chemiškai nevalyta druska išsaugo visas geriausias savo savybes.

Pagal savo įpročius bei poreikius rinkitės smulkią arba stambaus malimo Himalajų druską. Druska su prieskoninėmis žolelėmis pasitarnaus, norint greitai ir patogiai pagardinti salotas ar kitus mėgstamus patiekalus.

Išskleisti
prekių nerasta
Himalajų druska (500 g)
Natur Hurtig
2.29
Himalajų druska (1 kg)
Natur Hurtig
5.37
Himalajų druska (200 g)
Natur Hurtig
2.89
Jūros druska, stambi (500 g)
Natur Hurtig
1.57
Prekės nėra sandėlyje
Rodyti daugiau (liko prekių 7)
Visos teisės saugomos © LIVIN