Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Gazuotas ledo tirpsmo vanduo (500 ml)

Melt Water

Gazuotas ledo tirpsmo vanduo (500 ml)

Melt Water
1.15
1.15

„Melt Water“ gazuotas ledo tirpsmo vanduo plastikiniame PET butelyje – sukurtas tiems, kas mėgsta šiek tiek „burbuliukų“ malšinant troškulį. Ne tik puikiai gaivina, bet ir nuostabiai tinka mėgaujantis maistu.

Ne visas vanduo vienodas. „Melt Water“ – ledo tirpsmo vanduo, išgautas iš artezinio gręžinio ir išgrynintas daugiapakopiu šaldymu bei tirpinimu. Ši unikali technologija atkartoja gamtoje vykstančius procesus – ledynų formavimąsi ir tirpsmą. Šalčiu išgrynintas „Melt Water“ vanduo yra nepriekaištingai tyras, lengvai šarminis, mažos mineralizacijos bei turintis mažai natrio.

Daugelis sveikos mitybos ir gyvenimo būdo entuziastų visame pasaulyje gaminasi tirpsmo vandenį namuose, tačiau iki šiol tai buvo tik maža saujelė žmonių, galėjusių mėgautis šiuo ypatingu vandeniu. Kelerius metus trukusių eksperimentų ir mūsų unikalios technologijos dėka, tirpsmo vanduo dabar gali būti pasiekiamas kiekvienam vartotojui visame pasaulyje.

Tirpsmo vanduo yra kitoks:
- Paveiktas šalčio;
- Turintis mažai natrio;
- Lengvas – nedidelis mineralinių medžiagų kiekis (183 mg/l);
- Turintis mažai nitratų (<0,24 mg/l) ir fluoridų (<0,04 mg/l).

Lietuvoje pagamintas produktas.

Sudedamosios dalys: geriamasis vanduo, anglies dioksidas, kalcio chloridas, magnio sulfatas, natrio bikarbonatas, kalio chloridas.

Maistinė vertė (100 ml) – 0 kcal/0 kJ: riebalų 0 g, angliavandenių 0 g, baltymų 0 g, natrio 0 g.

Prekės kodas: MELT7028

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN