Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Gazuotas ledo tirpsmo vanduo LIME (330 ml)

Melt Water

Gazuotas ledo tirpsmo vanduo LIME (330 ml)

Melt Water
1.39
1.39

„Melt Water Lime“ gazuotas ledo tirpsmo vanduo stikliniame butelyje – gazuotas žemoje temperatūroje su natūraliu, švelniu, žaliosios citrinos aromatu, subtilaus kartumo ir temperamentingo skonio vanduo. Savitas ledukų skonis, kerinčiai žalsvos ledkalnio viršūnės, įstabus laimų žievelės kvapas nukelia į atradimų ir pojūčių Everestą.

Ne visas vanduo vienodas. „Melt Water“ – ledo tirpsmo vanduo, išgautas iš artezinio gręžinio ir išgrynintas daugiapakopiu šaldymu bei tirpinimu. Ši unikali  technologija atkartoja gamtoje vykstančius procesus – ledynų formavimąsi ir tirpsmą. Šalčiu išgrynintas „Melt Water“ vanduo yra nepriekaištingai tyras, lengvai šarminis, mažos mineralizacijos bei turintis mažai natrio.

Daugelis sveikos mitybos ir gyvenimo būdo entuziastų visame pasaulyje gaminasi tirpsmo vandenį namuose, tačiau iki šiol tai buvo tik maža saujelė žmonių, galėjusių mėgautis šiuo ypatingu vandeniu. Kelerius metus trukusių eksperimentų ir mūsų unikalios technologijos dėka, tirpsmo vanduo dabar gali būti pasiekiamas kiekvienam vartotojui visame pasaulyje.

Tirpsmo vanduo yra kitoks:
- Paveiktas šalčio;
- Turintis mažai natrio;
- Lengvas – nedidelis mineralinių medžiagų kiekis (192mg/l);
- Turintis mažai nitratų (<0,24 mg/l) ir fluoridų  (<0,05 mg/l).

Lietuvoje pagamintas produktas.

Sudedamosios dalys: geriamasis vanduo, anglies dioksidas, natūrali žaliųjų citrinų kvapioji medžiaga, natūrali citrinų kvapioji medžiaga, kalcio chloridas, magnio sulfatas, kalio karbonatas.

Maistinė vertė (100 ml) – 0 kcal/0 kJ: riebalų 0 g, angliavandenių 0 g, baltymų 0 g, natrio 0 g.

Prekės kodas: MELT7092

Susijusios prekės

Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Visos teisės saugomos © Livinn