Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

„Luvos® Heilerde mikrofei“ geriamas molis milteliais (380 g)

Luvos

„Luvos® Heilerde mikrofei“ geriamas molis milteliais (380 g)

Luvos
15.71
15.71
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >

„Luvos® Heilerde mikrofei“ geriamo molio milteliai vidiniam vartojimui. Suriša cholesterolį, riebalus ir kenksmingas medžiagas, gautas su maistu. Skatina žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą. Palengvina skrandžio ir žarnyno negalavimus, susijusius su vidurių pūtimu, spaudimu ir sunkumo jausmu skrandyje. Taip pat vartojama padidėjus skrandžio rūgštingumui. Tinka veganams.

Luvos® molis (dar vadinamas liosu ar gydomąja žeme) jau daugiau kaip 100 metų įvairiapusiškai naudojamas liaudies medicinoje. Daugiau apie Luvos® molį ir jo naudojimą skaitykite ČIA.

Vokietijoje pagamintas produktas.

Sudedamosios dalys: natūralus molis.

Dozavimas ir naudojimas:
Norint surišti cholesterolį, riebalus ir kenksmingas medžiagas, gautas su maistu, gerti 1-2 pilnus matavimo šaukštelius kiekvieno sotaus valgio metu.
Norint skatinti žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą bei palengvinti žarnyno negalavimus, taip pat padidėjus skrandžio rūgštingumui gerti du kartus per dieną po 1-2 pilnus matavimo šaukštelius. Esant stipresniems negalavimams, tokį patį kiekį išgerti trečią kartą. Miltelius išmaišyti pusėje stiklinės vandens, mineralinio vandens arba arbatos ir išgerti mažais gurkšneliais.

Sąveika su kitais vaistais: geriamojo molio miltelius reikia gerti valandą – dvi prieš arba po kitų vaistų vartojimo.

Kontraindikacijos: geriamojo miltelių negalima naudoti, jei anksčiau jautriai reagavote į lioso preparatus. Molio miltelių negalima vartoti esant rimtiems inkstų funkcijos sutrikimams. Iki šiol nebuvo jokių rizikos požymių naudojant nėštumo, žindymo metu ir  vaikams iki 12 metų.

Atsargumo priemonės ir įspėjimai: užsitęsus skrandžio ir žarnyno negalavimams, norint išvengti rimtų susirgimų, reikėtų kreiptis į gydytoją.

Netinkamas naudojimas ir perdozavimas: paprastai nereikalingos jokios skubios priemonės, tačiau informuokite savo gydytoją.

Medicininius produktus laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti sausoje vietoje, saugoti nuo kvapų!

Prekės kodas: PP58
Bar kodas: 4005120205058

Susijusios prekės

Trifala. Maisto papildas (60 kapsulių)
Organic India
13.32
Visos teisės saugomos © LIVIN