Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Gvazdikėlių pumpurų eterinis aliejus (5 ml)

Aroma Natural

Gvazdikėlių pumpurų eterinis aliejus (5 ml)

Aroma Natural
4.20
4.20

Ekologiškai užaugintų kvapiųjų gvazdikėlių (lot. Eugenia caryophyllus) pumpurų eterinis aliejus iš Šri Lankos. Išgautas distiliuojant garais. Itin populiarus šaltuoju metų sezonu. Tinka inkštiruotai odai.

Buityje gvazdikėlių eterinis aliejus gali praversti ir norint atbaidyti vabzdžius. Šio aliejaus nemėgsta kandys, užtenka patepti aliejumi spintos lentynas ar pastatyti atkimštą buteliuką ar kitą indelį su nedideliu aliejaus kiekiu.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis. Tik išoriniam naudojimui: garinimui, į kosmetikos priemones (1–2 lašai į 10 ml). Nelašinkite ant odos neskiesto. Gali dirginti odą, todėl naudokite atsargiai ir tik stipriai atskiestą (iki 1%) baziniame aliejuje.

Tamsaus stiklo buteliuke su lašintuvu.

Kilmės šalis – Šri Lanka. Lietuvoje išpilstytas produktas.

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti gydymo ir profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos.

Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite nedideliame odos plotelyje dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Skaitykite daugiau:
- Kaip teisingai naudoti eterinius aliejus

UAB „Sveiki produktai“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Prekės kodas: KE64
Bar kodas: 9800000003862

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN