Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Kanadietiški laukiniai ryžiai (250 g)

Vertmont
-20%

Kanadietiški laukiniai ryžiai (250 g)

Vertmont
6.15
7.69
6.15
7.69

„Vertmont“ kanadietiški laukiniai ryžiai natūraliai auga Šiaurės Kanadoje Perklando ežeruose, Saskačevano provincijoje. Jiems augant nenaudojami jokie pesticidai, herbicidai ar trąšos. Vėsiomis vasaros dienomis ryžiai lėtai subręsta dėka tik vandens ir saulės, todėl ryžiai yra didesni ir labai skanūs. Nuėmus derlių ryžiai džiovinami saulėje mažiausiai penkias dienas, o tada švelniai skrudinama 148ºC, kol drėgmės ryžiuose lieka vos keli procentai. Šis apdorojimo procesas ryžiams suteikia dar daugiau ypatingo skonio. Tai unikalus natūraliai užaugęs maistas.

Unikalaus riešutų skonio. Dėl vertingos sudėties tinka sveikai besimaitinantiems, sportuojantiems ir vertinantiems gurmanišką skonį. Turi daug skaidulinių medžiagų, puikus baltymų šaltinis. Turi mažai cukrų ir riebalų.

Paruošimas: Nuplauti šaltu vandeniu, 4 puodeliai vandens ir 1 puodelis ryžių. Virti uždengus apie 50-55 min. ant mažos kaitros. Išvirus nupilti vandens likutį. Galima maišyti su baltais arba rudais ryžiais. Tinka su visais mėsos, žvėrienos, paukštienos ir žuvies patiekalais.

Kilmės šalis: Kanada. Danijoje pagamintas produktas.

Maistinė vertė (100 g, nevirtų) – 330kcal/1400 kJ: riebalų 1 g, angliavandenių 67 g, skaidulinių medžiagų 6 g, baltymų 13 g.

Prekės kodas: GAR529

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN