Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Kanapių sėklų aliejus (250 ml)

Hempus

Kanapių sėklų aliejus (250 ml)

Hempus
11.58
11.58

„Hempus“ aliejus išgaunamas tik šalto spaudimo būdu iš kanapių sėklų, auginamų Lietuvos ūkiuose. Produkto gamybos technologija atitinka senąsias tradicijas, nenaudojant jokių filtrų, leidžiant aliejui natūraliai nusistovėti, taip išsaugant maistingas medžiagas. Aliejus spaudžiamas kelios dienos prieš parduodant, todėl pirkėjas gauna visada šviežų ir gyvą produktą - tokį, kokį žmonės naudodavo senovės Lietuvoje. 

Siekiant išsaugoti gerąsias savybes bei vertingąsias medžiagas, kanapės auginamos nenaudojant pesticidų ir herbicidų, aliejuje nėra GMO ir glitimo.

Sodriai tamsiai žalios spalvos ir aksominio skonio aliejumi, primenančio riešutų aromatą, galima pagardinti įvairius patiekalus, padažus, sriubas, salotas ar net vaisių sultis.
Siekiant paįvairinti kasdienės mitybos racioną, rekomenduojama vartoti kasdien po 15 ml prieš valgį.

Po atidarymo patariama suvartoti per 1 mėn. Kaitinamas aukštesnėje temperatūroje nei 70°C, praranda savo gerąsias savybes. Tamsaus stiklo butelyje.

Lietuvoje pagamintas produktas.

Sveiki Guodos pastebėjimai apie šalto spaudimo aliejus:

https://www.youtube.com/watch?v=AjLQkHQQCt4

Kanapių sėklos yra vienas iš turtingesnių polinesočiųjų riebiųjų rūgščių, tarp jų ir retesnės Omega 3, šaltinių. Kaip teigia U. Erasmus savo knygoje „Fats that Heal Fats that Kill“, Omega 6 ir Omega 3 riebiųjų rūgščių santykis (O6/O3) kanapių sėklose ir aliejuje svyruoja tarp 2:1 ir 3:1, o toks santykis, jo manymu, yra optimalus žmogaus organizmui.

Senosiose medicinos sistemose (kinų, lietuvių,  o taip pat ir daugelio kitų tautų liaudies medicinoje) kanapių sėklos taip pat buvo naudojamos.
Plačiau skaitykite:
http://www.ratical.org/renewables/hempseed1.html
http://www.finola.com/Hempseed%20Nutrition.pdf

Kadangi Lietuvos ir ES įstatymai draudžia gamintojams ir pardavėjams rašyti apie maisto produktų teigiamą poveikį svaikatai, besidomintiems siūlome skaityti specialią literatūrą. Kaip rodo mūsų ieškojimai šioje srityje, labai išsami, įdomi ir naudinga knyga apie įvairių aliejų poveikį žmogaus sveikatai yra Udo Erasmus „Fats that Heal Fats that Kill“, Alive Books, Canada 1993.

Prekės kodas: AR146
Bar kodas: 9800000003824

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN