Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Kavos pupelės iš Etiopijos, ekologiškos (250 g)

Lebensbaum

Kavos pupelės iš Etiopijos, ekologiškos (250 g)

Lebensbaum
8.75
8.75

„Lebensbaum“ ekologiškos 100% arabikos kavos pupelės iš Etiopijos, Yirgacheffe regiono. Etiopijos saulė šiai kavai suteikia nuostabų aromatą, kuris atsiskleidžia palaipsniui ir prabangiai. Maloniai rūgštaus skonio. Kavos intensyvumas – 2 (iš 5). Skirta įvairiems paruošimo būdams.

Kavos pupelės Pietryčių Etiopijoje Balekara kooperatyve auga medžių šešėlyje, jos bręsta lėtai. Tik pilnai subrendusios kavos pupelės nurenkamos rankomis ir kruopščiai atrenkamos patyrusių kavos augintojų. Taikydami tradicinius ekologinio ūkininkavimo metodus Balekara ūkininkai rūpinasi išsaugoti biologinę įvairovę ir unikalų savo namų kraštovaizdį.

„Lebensbaum“ jau nuo 1933 metų specializuojasi geriausių kavos rūšių skrudinime. Lėtai ir nedideliais kiekiais 233ºC temperatūroje 16 minučių (su pašildymu) skrudinant kavos pupeles atsiskleidžia nuostabus aromatas. Tuomet kava nesudeginama, neatsiranda kancerogeninių medžiagų ir nedirginamas skrandis. Palyginimui – skrudinant įprastą kavą temperetūra siekia 500–600ºC, vidutiniškai dvi tonos kavos pupelių skrudinamos apie 40 minučių.

Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų.
Griežta kokybės kontrolė. Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Kilmės šalis: Etiopija. Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: ekologiškos 100% arabikos pupelės.

Daugiau apie kavą, jos savybes:
- Guodos pastebėjimai. Apie kavą ir sveikatą

Sveiki Guodos pastebėjimai apie tai, kaip sumažinti pridėto cukraus:

https://www.youtube.com/watch?v=pMvsjlDOZik

UAB „Sveiki produktai“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku. 

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės kodas: G334
Bar kodas: 4012346648804

Susijusios prekės

Kavos pupelės, ekologiškos (1 kg)
Mount Hagen
21.99
Visos teisės saugomos © Livinn