Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Užkandžiai vaikams (33)

Užkandžiai vaikams turėtų būti parenkami itin kruopščiai, nes jie turi būti ir maistingi, ir gardūs. Platus „Mogli“ bei „Organix“ ekologiškų sausainių ir trapučių asortimentas apima pačius įvairiausius skonius – nuo vanilės ir kakavos iki pomidorų ar prieskoninių žolelių.

Auginantiems mažus smaližius siūlome paieškoti sveikatai palankių alternatyvų įprastiems saldainiams. Sveiku saldumynų pakaitalu gali tapti įvairių vaisių juostelės. „YoYo“ juostelių sudėtyje yra tik vaisiai! Šis skanėstas pagamintas ne iš koncentrato, be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų). O visų svarbiausia, kad šį daug skaidulinių medžiagų turintį užkandį labai mėgsta vaikai.

Išsirinkite savo mėgstamiausio vaisiaus juosteles – mangų, ananasų, braškių, aviečių ar kito skonio. Jei pirmenybę teikiate mūsų platumų vaisiams ir uogoms bei lietuviškiems produktams, išbandykite Labu džiovintus skanėstus. Šio prekės ženklo juostelės gaminamos iš 100% tik Lietuvoje užaugintų vaisių ir daržovių tyrės. Produktai sukurti bendradarbiaujant su Lietuvos mokslininkais. Ekologiški „Bear“ marmeladiniai saldainiukai nudžiugins didelius ir mažus guminukų mylėtojus. Šie saldainiai gaminami be glitimo, be pridėto cukraus, be konservantų.

Išskleisti
prekių nerasta
Rodyti daugiau (liko prekių 33)
Visos teisės saugomos © LIVIN