Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Padažai (29)

Geras padažas gali puikų patiekalą pakylėti iki tobulybės. Deja, gaminant maistą kiekvieną dieną ne visada pakanka laiko paruošti ir padažą. Livinn kruopščiai atrinktų ekologiškų padažų asortimentas leis mėgautis puikiu namie ruošto maisto skoniu kiekvieną dieną ir per šventes.

Ruošiant itališkos virtuvės patiekalus neapsieisite be trintų pomidorų, pomidorų tyrės ar pastos. Ekologiški pomidorų padažai pasižymi sodria spalva, aromato ir skonio intensyvumu. Bešamelio padažas yra bene universaliausiais ir mūsų kraštuose populiariausias padažas.

Jei ne visada pavyksta paruošti tinkamo tirštumo padažą arba pritrūksta laiko, įsigykite jau paruošto ekologiško bešamelio padažo. Mėgstantiems Azijos šalių virtuvės patiekalus siūlome platų ekologiškų padažų asortimentą. Įvairūs sojų padažai, miso pasta, sezamų pasta Tahini, tailandietiškas ir kiti padažai leis paruošti autentiško skonio egzotiškus patiekalus savo virtuvėje.

Salotoms suteiksite išskirtinio skonio jas pagardinę ekologišku Ume slyvų padažu ar granatų melasa, balzamiko actu, Dijon garstyčiomis ar šaukšteliu majonezo be kiaušinių. Išbandykite ekologiškus padažus ir atraskite naujus skonius.

Išskleisti
prekių nerasta
Bešamelio padažas, ekologiškas (200 ml)
Ecomil
2.25 1.80
-20%
Tailandietiškas padažas, ekologiškas (200 ml)
Ecomil
2.25 1.80
-20%
Rodyti daugiau (liko prekių 29)
Visos teisės saugomos © LIVIN