Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Geriamas molis (4)

Medicininės paskirties „Luvos®“ molis jau daugiau kaip šimtą metų naudojamas liaudies medicinoje. Šis molis dar vadinamas liosu ar gydomąja žeme. Molio preparatus pasitelkite, jei norite sureguliuoti žarnyno ir virškinamojo trakto veiklą. Taip pat „Luvos®“ molis tinka siekiantiems sumažinti cholesterolio kiekį bei detoksikuoti savo organizmą.

„Luvos®“ produktai yra natūralūs, juose nenaudojami jokie cheminiai ir kiti priedai. Medicininės paskirties „Luvos®“ molis gaminamas iš molio, vadinamo liosu. Šio molio klodai susiformavo ledynams slenkant per Europą. Europoje yra keletas vietovių, kuriose aptinkama lioso. „Luvos®“ įmonės kasamas liosas pasižymi specialistų patvirtintomis gydomosiomis savybėmis.

„Luvos®“ molis naudojamas tiek vidiniam, tiek išoriniam vartojimui skirtiems produktams gaminti. Vidiniam vartojimui skirti preparatai gaminami iš specialiai paruošto ir labai susmulkinto molio. Dėl šios priežasties molis padengia didesnį virškinamojo trakto plotą ir geriau neutralizuoja rūgštis bei sugeria kenksmingas medžiagas.

Luvos®“ geriamo molio vartojimas padės atsikratyti nereikalingo cholesterolio, sureguliuoti virškinimo trakto veiklą ir atsikratyti tokių nemalonių pojūčių, kaip pilvo pūtimas, padidėjęs rūgštingumas ar sunkumas skrandžio srityje.

„Luvos®“ geriamą molį vartokite laikydamiesi informaciniame lapelyje pateiktų rekomendacijų.

Išskleisti
prekių nerasta
Rodyti daugiau (liko prekių 4)
Visos teisės saugomos © LIVIN