Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Grūdų produktai (81)

Siūlome platų ir įvairų grūdinių kultūrų produktų pasirinkimą. Šie ekologiški produktai praturtins jūsų kasdienę mitybą bei leis atrasti daug naujų ir netikėtų skonių. Pasirūpinkite, kad pusryčių košė niekada nepabostų ‒ visą savaitę virkite ją iš skirtingų dribsnių bei kruopų.

Avižinius dribsnius pakeiskite ryžių, sorų, speltų ar 6 grūdų dribsniais. Nustebins net, rodos, įprastų avižinių dribsnių įvairovė ‒ turime stambių, vidutinių, smulkių bei specialiai kontroliuojamuose ūkiuose užaugintų avižų be glitimo. Vaikų pamėgtai manų košei rinkitės biodinaminiuose ūkiuose užaugintų pilno grūdo kviečių ir speltų kruopas.

Kruopų įvairovė išties jus nustebins: kepinti ir nekepinti grikiai, sorų kruopos, kukurūzai, avižos, spelta, burnočiai, kuskusas, Bulgur kviečiai, pilno grūdo juodi, rudi ir raudoni ryžiai. Iš šių kruopų paruošite maistingus garnyrus, jomis galite praturtinti bei paįvairinti sriubas, troškinius ir kitus mėgstamus patiekalus, kad jie taptų dar maistingesni.

Mėgstantiems palepinti artimuosius kepiniais, galime pasiūlyti didžiulę miltų įvairovę. Turime ekologiškų pilno grūdo kviečių, rugių, speltų miltų, o taip pat miltų be glitimo, pagamintų iš kukurūzų, sojų, ryžių, tapijokos, avinžirnių, bei populiariųjų kokosų ir migdolų miltų.

Rinkdamiesi ekologiškai užaugintas grūdines kultūras užtikrinkite savo šeimos visavertę mitybą bei kasdienės mitybos įvairovę.

Išskleisti
prekių nerasta
Balti Basmati ryžiai, ekologiški (800 g)
Livinn - sveiki produktai
4.99
Prekės nėra sandėlyje
Tapijokos miltai, ekologiški (500 g)
Infinity Foods
4.82
Grikių kruopos (nekepintos), ekologiškos (800 g)
Livinn - sveiki produktai
3.67
Rudieji ryžiai sušiams, ekologiški (500 g)
Clearspring
3.55 2.84
-20%
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Rodyti daugiau (liko prekių 81)
Visos teisės saugomos © Livinn