Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Kūdikiams ir vaikams (98)

Siūlome rūpestingai atrinktų ekologiškų produktų kūdikiams ir vaikams asortimentą. Čia rasite tiek mišinių kūdikiams, tiek užkandžių bei skanėstų jau ūgtelėjusiems vaikams.

Didelis ekologiškų pieno mišinių kūdikiams ir vaikams iš Alpių karvių arba ožkų pieno pasirinkimas. Rinkdamiesi mišinį atkreipkite dėmesį kokio amžiaus kūdikiams jis rekomenduojamas. Maistui jautresniems kūdikiams pasiūlykite ožkos pieno mišinių arba mišinių be pieno.

Pradėjus kūdikį primaitinti, rinkitės ekologiškas specialiai kūdikiams sukurtas košes. Jų įvairovė išties didelė: ryžių, pilno grūdo speltų, avižų košės su pienu ar be jo, taip pat rasite košių pagardintų vaisiais bei daržovėmis. Suteikite galimybę savo mažyliui išbandyti įvairiausius skonius bei išsirinkti mėgstamiausius. Vaisių ir daržovių tyrelė gali tapti gardžiu užkandžiu ar desertu. Patogiai įpakuota tyrelė taip pat leis greitai ir patogiai mažyliui užkąsti žaidžiant lauke ar smagiai leidžiant laiką kur kitur. Savo ruožtu, ekologiškos daržovių tyrelės ‒ pilnavertis ir subalansuotas kūdikio maistas.

Ūgtelėjusiems vaikams siūlome rinktis sveikus užkandžius ir skanėstus. Iš vaisių bei uogų sulčių pagamintos juostelės puikiai pakeis įprastus saldainius. Ekologiški sausainiai, vafliukai ar batonėliai nudžiugins ne tik vaikus, bet ir vyresnius smaližius.

Išskleisti
prekių nerasta
LACTANA BIO pieno mišinys vaikams, vyresniems kaip...
Töpfer maistas kūdikiams
11.10
Prekės nėra sandėlyje
Rodyti daugiau (liko prekių 98)
Visos teisės saugomos © LIVIN