Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Kakava (3)

Jei sakote, kad nemėgstate arbatos ar kavos, kyla įtarimas, kad mažai jų ragavote. Arba ragavote prastas, prastai paruoštas.
Gėrimų, kuriuos vadiname arbata, skonių įvairovė didžiulė. O mūsų kava – ekologiška, kokybiška ir subtili, skirta mėgautis.

Pasirinkimas: juodoji arbata niekuo nepanaši į vaisinę, matė skiriasi nuo mačios, o žalioji nepanaši į žolelių, kad ir kaip panašiai skambėtų pavadinimai. O kur dar įvairaiusių rūšių „čai“? Skiriasi ir skonis, ir poveikis, ir nuotaika.

Pasididžiavimas: mūsų kolekcijos žvaigždė – ekologiška japoniška žalioji arbata KEIKO: labai žalia arbata, tokia žalia, kad net kvepia pavasariu.

Kokybė: „Altomayo“ – itin švelni ekologiška kava iš Peru – nerūgšti ir nekarti. „Lebensbaum“ Gourmet ekologiška kava iš Peru ir Ugandos – intensyvaus sodraus skonio bei aromato, taip pat nerūgšti. „Lebensbaum“ jau daugiau kaip 75 metus specializuojasi geriausių kavos rūšių skrudinime.

Sveikatai: kai kavos gerti negali, o skonio norisi, pasitarnauja gėrimai iš kitų kultūrų. Siūlome biodinaminę miežių kavą, cikorijų, pienių šaknų bei gilių kavą. Cikorijų ir gilių kava – kartokos, miežių ir pienių šaknų – itin švelnios. Jei balinsite pienu, galite net nepajusti, kad ne kavą geriate.

Kulinarijai: ekologiška kakava bei saldžiavaisio pupmedžio milteliai tiks ne tik gardžiam gėrimui paruošti, bet ir kulinarijai. Jei neatkreipėte dėmesio į perkamos kakavos sudėtį, atkreipkite dėmesį į skonį.

Išskleisti
prekių nerasta
Kakava, ekologiška (200 g)
Bio King
5.21 4.17
-20%
Kakava, ekologiška (125 g)
Green & Black's
5.41 4.33
-20%
Rodyti daugiau (liko prekių 3)
Visos teisės saugomos © Livinn