Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Maistas (809)

Siekiant užtikrinti sveiką ir subalansuotą mitybą, būtina atidžiai rinktis maisto produktus bei pasirūpinti savo kasdienio raciono įvairove. Čia rasite nepaprastai platų ir įvairų ekologiškų maisto produktų pasirinkimą: džiovintus vaisius ir daržoves, sultis, daržoves, grūdų produktus, duonos gaminius, sėklas, riešutus, prieskonius, arbatas, kavą, įvairius skanėstus, maistą kūdikiams ir daugelį kitų produktų. Asortimento įvairovė leis maitintis sveikai kiekvieną dieną bei paruošti išskirtinius patiekalus šventiniam stalui.

Ekologiški pieno mišiniai, tyrelės, košės ir užkandžiai kūdikiams bei vaikams užtikrins visavertę jūsų mažylio mitybą bei nuo mažų dienų padės formuoti sveikos mitybos principus.

Laikytis sveikos mitybos principų galima, net neturint daug laiko maisto ruošimui. Ekologiški ruošiniai, padažai, sultiniai ir sriubos pravers tomis dienomis, kai vakarienei paruošti turite vos keletą minučių. Sveikesni gali būti ir skanėstai: batonėliai, sausainiai, šokoladai ir kiti. Vos tik praalkę užkąsti galėsite ekologiškais riešutais ir sėklomis.

Turinčių specialių mitybos poreikių patogumui atskirai pažymėjome produktus be glitimo, be pridėto cukraus ir be laktozės bei pilno grūdo gaminius. Taip pat išskyrėme maisto produktus, tinkančius veganams ir žaliavalgiams.

Išskleisti
prekių nerasta
Datulės, ekologiškos (500 g)
Infinity Foods
6.45
Obuolių traškučiai „Krimst“ (100 g)
Marijos trobelė
2.99
Žvaigždiniai anyžiai, ekologiški (10 vnt.)
Lebensbaum
3.23 2.58
-20%
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Prieskoniai meduoliams, ekologiški (50 g)
Lebensbaum
3.77 3.02
-20%
Prekės nėra sandėlyje
Kūčiukai su aguonomis (300 g)
Katu katu kepyklėlė
1.99
Rodyti daugiau (liko prekių 809)
Visos teisės saugomos © Livinn