Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Medvilnės tamponai, dideli, ekologiški (18 vnt.)

Masmi

Medvilnės tamponai, dideli, ekologiški (18 vnt.)

Masmi
3.68
3.68

„Masmi“ ekologiški tamponai (dideli) yra pagaminti iš 100% sertifikuotos ekologiškos medvilnės, kuri maksimaliai sumažina alergijų ir suerzinimo riziką. Daugelis ginekologų ir akušerių rekomenduoja naudoti natūralios medvilnės intymios higienos produktus.

„Masmi“ tamponų privalumai:
- Medvilnė kvėpuoja: sulaiko drėgmę, praleidžia orą.
- Sugerianti šerdis padengta specialiu medvilniniu apsauginiu sluoksniu, kuris neleidžia pluoštui atsisluoksniuoti ir likti kūno viduje – tamponai komfortiški.
- Medvilnės pH dera su fiziologiniu pH (rūgščių ir šarmų balansas), todėl nepakeičia natūralaus makšties gleivinės rūgštingumo.
- Ekologiška medvilnė – be pesticidų ir herbicidų likučių.
- Kiekvienas tamponas supakuotas atskirai – patogu nešiotis.
- Be kvapiklių, superabsorbentų, viskozės.
- Balinta be chloro ir dioksino (šie didina vėžio riziką ir silpnina imunitetą).
- 95% biologiškai suyrantys, esant tinkamoms sąlygoms kompostuojami.
- Be celiuliozės (saugo medžius).

Ispanijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Eksperimentas, kuo skiriasi „Masmi“ ekologiški tamponai nuo kitų populiarių:
- Guodos eksperimentas
- Irminos eksperimentas

Šį eksperimentą galite peržiūrėti ir video reportaže:

https://www.youtube.com/watch?v=WtwR3DgCaEs

Šiandien daugybė moterų skundžiasi dėl lyties organų sudirgimų bei ligų (perštėjimo, niežėjimo, deginimo, skausmo). Viena didžiausių, bet nesunkiai pašalinamų, to priežasčių yra nenatūralios moteriškos higienos priemonės: pagamintos su plastiku, viskoze, kvapikliais, superabsorbentais ir kitais naftos chemijos produktais. Jeigu tokios sudėties įklotai yra naudojami kasdien, susidaro dirginimui, grybeliui ir bakterijoms daugintis palanki šilumos bei drėgmės terpė.

Moters išoriniai lyties organai yra labai jautrūs, todėl liesdamiesi su cheminėmis medžiagomis, esančiomis įklotuose, tamponuose, tualetiniame popieriuje, apatiniame trikotaže, prausikliuose, gali sudirgti. Todėl labai svarbu vengti kontakto su potencialiais dirgikliais. Naudojant higienos priemones, pagamintas iš natūralios medvilnės, ši rizika yra sumažinama iki minimumo.

Grožio ir švaros standartų mados taip pat prisideda prie sudirgimų gausėjimo. Įprotis nešioti įklotus kasdien, aptemptos, stringų tipo, sintetinės medžiagos kelnaitės, depiliacijos ir kt. Jūs galite stipriai sumažinti sudirgimų riziką, jei naudosite grynos medvilnės (ir ypač ekologiškos) įklotus ir tamponus. Ekologiška medvilnė, šalia jos privalumų gamtai, pasižymi tuo, kad joje nėra pesticidų ir cheminių trąšų likučių.

Kuo kenksminga viskozė ir dirbtinis šilkas? Tamponai, pagaminti iš viskozės ar dirbtinio šilko padidina Toksinio Šoko Sindromo (TŠS) riziką. Kadangi šios medžiagos yra superabsorbentai, jų pluoštas linkęs lipti prie vaginos sienelių. Ten likęs jis sukuria labai palankią terpę bakterijų dauginimuisi, kad kraštutiniais atvejais gali sukelti TŠS, o kitais atvejais – lytinių organų ligas, alergines reakcijas ar perštėjimą.

Dėmesio: visada naudokite mažiausios iš Jums tinkamų talpos tamponą. Tamponų naudojimas susijęs su TŠS. Tai yra reta, bet sunki liga.

Apie moteriškos higienos priemonių rūšis, įtaką sveikatai ir gamtai:
- Guoda Azguridienė. Nepatogi tema apie higieną ir medvilnė
- Taip pat mūsų lankstinuke

Prekės kodas: HM28
Bar kodas: 8432984000523

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN