Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Naminis muilas „Burnočių sėklų šveistukas“ (100 g)

Muilo ūkis

Naminis muilas „Burnočių sėklų šveistukas“ (100 g)

Muilo ūkis
4.29
4.29

„Burnočių sėklų šveistukas“ – natūralus muilas, pagamintas naudojant lietuviškas burnočių sėklas. Suteikia švelnų, malonų šveitimą. Kvapas gaivus, tonizuojantis. Sudėtyje esantis citrinžolių eterinis aliejus suteikia žvalumo, todėl šis muilas puikiai tinka ir ryte, ir po įtemptos darbo dienos. Nesausina odos.

„Muilo ūkis“ visi muilai yra pagaminti šaltuoju būdu iš augalinių aliejų. Be palmių aliejaus, be konservuojančių medžiagų, be sintetinių kvapų. Tik su natūraliais eteriniais aliejais.

Lietuvoje pagamintas produktas.

Sudėtis (INCI): sodium olivate; aqua; sodium cocoate; brassica campestris seed oil sodium salt; amaranthus caudatus seed; cymbopogon citratus; natural essential oils.

„Muilo ūkis“ – tai Sandros ir Mindaugo Makutėnų ūkis netoli Vilniaus. Ūkyje auginami augalai – damaskinės rožės, levandos, medetkos, ramunėlės ir kt. – naudojami kosmetikos  gamyboje, taip pat pievose renkami laukiniai augalai, tokie kaip dilgėlės, šlamučiai, vingiorykštės ir kt.

Muilai gaminami nuo 2005 metų. Ekologiškoje aplinkoje Makutėnai statydami vienkiemį ir kurdami ūkį nusprendė nenaudoti sintetinių ploviklių, skalbiklių, prausiklių. Taip gimė idėja gaminti muilą sau, po to draugams ir artimiesiems. Po truputėlį klientų ratas natūraliai išsiplėtė ir toliau plečiasi.

Nuo 2009 metų „Muilo ūkis“ produktai yra pripažinti tautinio paveldo dalimi.

Prekės kodas: MAKU973

Susijusios prekės

Levandų naminis muilas (100 g)
Muilo ūkis
4.29
Naminis muilas su arganu (100 g)
Muilo ūkis
4.29
Visos teisės saugomos © LIVIN