Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Naminis muilas su arganu (100 g)

Muilo ūkis

Naminis muilas su arganu (100 g)

Muilo ūkis
4.29
4.29

Šis natūralus muilas pagamintas naudojant arganų aliejų derinyje su kitais klasikiniais aliejais. Arganų aliejus pasižymi regeneruojančiomis, minkštinančiomis savybėmis. Muilas nesausina odos.

„Muilo ūkis“ visi muilai yra pagaminti šaltuoju būdu iš augalinių aliejų. Be palmių aliejaus, be konservuojančių medžiagų, be sintetinių kvapų. Tik su natūraliais eteriniais aliejais.

Lietuvoje pagamintas produktas.

Sudėtis (INCI): sodium olivate; aqua; sodium cocoate; brassica campestris seed oil sodium salt; cocoa butter; argamin oil; ylang-ylang; natural essential oils.

„Muilo ūkis“ – tai Sandros ir Mindaugo Makutėnų ūkis netoli Vilniaus. Ūkyje auginami augalai – damaskinės rožės, levandos, medetkos, ramunėlės ir kt. – naudojami kosmetikos  gamyboje, taip pat pievose renkami laukiniai augalai, tokie kaip dilgėlės, šlamučiai, vingiorykštės ir kt.

Muilai gaminami nuo 2005 metų. Ekologiškoje aplinkoje Makutėnai statydami vienkiemį ir kurdami ūkį nusprendė nenaudoti sintetinių ploviklių, skalbiklių, prausiklių. Taip gimė idėja gaminti muilą sau, po to draugams ir artimiesiems. Po truputėlį klientų ratas natūraliai išsiplėtė ir toliau plečiasi.

Nuo 2009 metų „Muilo ūkis“ produktai yra pripažinti tautinio paveldo dalimi.

Prekės kodas: MAKU0148

Susijusios prekės

Levandų naminis muilas (100 g)
Muilo ūkis
4.29
Grynas kokosų muilas, ekologiškas (100 g)
SOLLING Naturkosmetik
5.65
Visos teisės saugomos © LIVIN