Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Stiprinimui ir formavimui (20)

Plaukų stiprinimui ir formavimui pasitelkite priemones, pagamintas su natūraliais ir ekologiškais augalų aliejais bei ekstraktais. Didelis produktų pasirinkimas leis atrasti būtent jūsų plaukų tipui reikalingas ekologiškas priežiūros priemones: veiksmingą plaukų kaukę, serumą, losjoną, tvirtos fiksacijos laką ar aukštos kokybės hidrolatą. Kaukės be dirbtinių kvapiklių, dažiklių silikonų ir kitų sintetinių medžiagų plaukams suteiks sveiką žvilgesį bei patikimą apsaugą nuo temperatūros, UV spindulių ir taršos.

Pagal poreikius ir plaukų tipą rinkitės maitinamąją-drėkinamąją, atstatomąją ar dažytiems plaukams skirtą kaukę. Jokių nereikalingų priedų neturintis intensyvus plaukų kremas suteiks gyvybės net itin nualintiems plaukams. Jei susirūpinimą kelia plaukų slinkimas, verta išbandyti stiprinantį plaukų serumą arba losjoną nuo slinkimo. Skiriantiems ypatingą dėmesį odos ir plaukų priežiūrai, siūlome atrasti hidrolatų tausojančias savybes.

Visiškai natūralus ir grynas hidrolatas iš ekologiškų levandų, damaskinių rožių, čampakų ir kitų augalų puikiai tinka ne tik odos, bet ir plaukų priežiūrai. Plaukų formavimui pasirinkus ekologiškas priemones ne tik suvaldysite kiekvieną neklusnią sruogą, bet ir neapsunkinsite plaukų bei išsaugosite jų sveiką žvilgesį.

Išskleisti
prekių nerasta
Ricinų aliejus (50 ml)
Aroma Natural
3.17
NATURTINT® kaukė nuo plaukų slinkimo (150 ml)
Naturtint
11.95 5.98
-50%
NATURTINT® losjonas nuo plaukų slinkimo (125 ml)
Naturtint
6.91 3.46
-50%
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Baltasis molis (50 g)
Aroma Natural
2.42
Levandų hidrolatas (100 ml)
Aroma Natural
4.41
Purkštukas hidrolatui
Aroma Natural
1.21
Rodyti daugiau (liko prekių 20)
Visos teisės saugomos © LIVIN