Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Nagams (5)

Siekiant gerai jaustis ir nepriekaištingai atrodyti, deramą dėmesį reikia skirti kiekvienai detalei. „Benecos“ prekės ženklas yra puikiai pažįstamas moterims, kurios pirmenybę teikia natūraliai kosmetikai. Šio gamintojo nagų lakas turi net iki 90% natūralių ingredientų iš atsinaujinančių išteklių!

Lako sudėtis taip pat išsiskiria tuo, kad joje nėra tokių sveikatai žalingų medžiagų kaip: formaldehidas, toluenas, ftalatai, kamparas, kanifolija, parabenai, silikonai ir įvairūs organiniai teršalai. Nagus tausojanti tekstūra yra pralaidi deguoniui ir vandeniui. Ne mažiau svarbu tai, kad „Benecosnagų laką lengva tolygiai užtepti patogiu šepetėliu. Trumpas džiūvimo laikas leis manikiūru pasirūpinti negaištant per daug laiko.

Rekomenduojame rinktis ir tausojantį nagų lako valiklį. „Benecosnatūralus nagų lako valiklis yra be acetono. Ši apelsinų ir citrinų žievelių aliejumi praturtinta priemonė švelniai ir lengvai nuvalo nagų laką. Atsakingai renkantis laką bei jo valiklį bus paprasčiau išsaugoti sveikus ir gražius nagus.

Išskleisti
prekių nerasta
Nagų lako valiklis (125 ml)
Benecos
6.95
Nagų lakas, skaidrus (5 ml)
Benecos
5.99
Rodyti daugiau (liko prekių 5)
Visos teisės saugomos © LIVIN