Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Kvapai namams (28)

Kvapai namams suteikia jaukumo bei kuria išskirtinę atmosferą. Natūralūs namų kvapai skleis subtilų aromatą, kuris nedirgins uoslės. Iš plataus asortimento rinkitės sau priimtiniausios formos kvapus:  smilkalus, eterinius aliejus ar oro gaiviklį.

Japoniški natūralūs smilkalai gaminami tradiciniu būdu iš natūralių medžiagų: medžio, dervų, žolelių bei prieskonių. Lėtai smilkstanti lazdelė namus užlies unikaliomis aromato kompozicijomis. Renkantis, kokius smilkalus uždegti, atkreipkite dėmesį į jų aprašymą, nes vieni nuteiks raminančiai, o kiti kvapai kaip tik tonizuos ir stimuliuos kūrybinę energiją.

Jei pirmenybę teikiate konkretiems natūraliems augalų aromatams, pabandykite namus aromatizuoti ekologiškais eteriniais aliejais. Pasitelkus eterinių aliejų garintuvą po namus pasklis levandų, arbatmedžio, citrinžolių, bergamočių, gvazdikėlių ar kiti jūsų mėgstami kvapai. Drąsiai eksperimentuokite kurdami aromatų kompozicijas. Oro gaiviklis yra efektyvi priemonė, kuomet prireikia užmaskuoti nemalonius kvapus. Natūralių oro gaiviklių svarbiausias pranašumas yra tai, kad jie neužgožia kvapų, bet juos naikina.

Išskleisti
prekių nerasta
Pipirmėčių eterinis aliejus (5 ml)
Aroma Natural
3.89
Apelsinų eterinis aliejus (5 ml)
Aroma Natural
2.22
Citrinų eterinis aliejus (5 ml)
Aroma Natural
2.50
Rozmarinų eterinis aliejus (5 ml)
Aroma Natural
2.60
Rodyti daugiau (liko prekių 28)
Visos teisės saugomos © LIVIN