Klauskite
Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti
Iki -30% nuolaida šalto spaudimo aliejams

Iki -30% nuolaida šalto spaudimo aliejams

2017-02-28

„Ölmühle Solling“ ekologiškiems šalto spaudimo abrikosų kauliukų, makadamijų, kviečių gemalų ir žemės riešutų aliejams – nuolaida iki -30%! Nerafinuoti ir nedezodoruoti, kvapnūs ir skanūs.

Abrikosų kauliukų >> labai aromatingas ir skanus! Jo švelnus subtilus skonis bei aromatas primena marcipaną, todėl ypač dažnai naudojamas desertams ar saldiems patiekalams. Plačiai naudojamas ir kosmetikoje.

Makadamijų >> aliejus yra gana atsparus temperatūrai, todėl skanu ne tik ant salotų ar jau paruoštų patiekalų pilti, bet ir troškinimui. Nuostabus odai bei plaukams. Tai vienas geriausių aliejų plaukų priežiūrai – minkština, grąžina elastingumą ir žvilgesį, plaukai lengviau šukuojami.

Kviečių gemalų >> aliejus puikiai tinka įvairių patiekalų gardinimui, tačiau dažniausiai naudojamas mitybai praturtinti bei kosmetikoje, nes turi ypač daug vitamino E.

Žemės riešutų >>  aliejus yra švelnaus, bet sodraus riešutų skonio bei aromato. Spaudžiamas šaltuoju būdu iš neskrudintų riešutų. Vienas iš nedaugelio aliejų, ant kurio tinka kepti aukštoje temperatūroje. Sandėlyje nebeturime, ieškokite parduotuvėse.

Pasiūlymas galioja perkant internetu ir visose „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėse. Nuolaidos nesumuojamos, prekių kiekis ribotas.

Susijusios prekės

Kviečių gemalų aliejus (100 ml)
Ölmühle Solling
12.96 10.36
-20%
Abrikosų kauliukų aliejus, ekologiškas (100 ml)
Ölmühle Solling
10.85 8.68
-20%
Prekės nėra sandėlyje
Makadamijų aliejus, ekologiškas (100 ml)
Ölmühle Solling
11.99 8.39
-30%
Visos teisės saugomos © Livinn