Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti
Naujo derliaus extra virgin alyvuogių aliejus Novello!

Naujo derliaus extra virgin alyvuogių aliejus Novello!

2018-11-05

Jau turime naujo derliaus šviežiai spausto ypač tyro ir ekologiško extra virgin Novello alyvuogių aliejaus „Centonze“ iš Sicilijos. Spaustas 2018 metų spalio pradžioje iš pirmųjų naujo derliaus, ne ilgiau nei prieš 4 valandas rankomis rinktų alyvuogių. Šalto spaudimo. Nusipirkti galite internetu www.livinn.lt ir visose „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėse. Šiuo metu parduotuvėse galite ir paragauti!

Pats ankstyviausias extra virgin aliejus vadinamas Olio Novello. Jis vartojamas nenusistovėjęs, tad yra labiau drumstas, skaisčiai žalios spalvos. Novello spaudžiamas iš pirmojo derliaus, kuris nuimamas dar prieš alyvuogių skynimo sezoną lapkričio mėnesį.

Olio Novello – išskirtinai biologiškai aktyvus, polifenolių ir kitų maistingųjų medžiagų turtingas alyvuogių aliejus, pasižymintis intensyviu kvapu ir skoniu su aiškiu kartumo poskoniu. Labiausiai jis vertinamas dėl savo maistinės sudėties, tačiau daugelio mėgstamas ir dėl skonio. Tikrai patiks alyvuogių aliejaus mėgėjams, gurmanams. Skanaukite su duona ciabatta, pilkite ant salotų ar kitų patiekalų. Sužinokite dar daugiau >

Kiek naujajame jėgos! Pakanka tik pauostyti! Kokia spalva! Konsistencija! Nepakartojama!

 

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © Livinn