Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti
TOP 5 kosmetika rudeniui – Guoda rekomenduoja

TOP 5 kosmetika rudeniui – Guoda rekomenduoja

2018-09-11

Kiekvienam sezonui savi kosmetikos akcentai. Rudenį norisi šilto, jaukaus ir pastiprinančio. Sveikos gyvensenos tyrinėtoja Guoda Azguridienė šiam rudeniui rekomenduoja penkias kosmetikos priemones:

KŪNUI
1. „Aubrey“ šaltalankių maitinamasis drėkinamasis kūno losjonas. Minkštas ir oranžinis. Santūriai kvepia ir puikiai susigeria. Rudeniškai šaltalankiškas.
2. „Odylique“ tonizuojantis sviestas kūnui – prabangus, švelnus, jaukus ir itin skalsus. Subtilaus aromato. Geriausias sausai odai, bet kam atrodo per riebus, tinka maišyti su kūno losjonu, kad ir „Aubrey“ šaltalankių.

VEIDUI
Lauke orams bjūrant, o biuruose sausėjant, pats laikas pastiprinti drėkinimą, apsaugą ir gaunamų antioksidantų kiekį:
3. „Martina Gebhardt“ biodinaminis ženšenio kremas. Sustiprina odos regeneracines savybes, todėl itin naudingas odai po atostogų kaitrioje saulėje.
4. Natūralūs „Aubrey“ universalūs tirpsmo vandens tonikai. Su fragonijomis arba su greipfrutais. Ypač gera kaina už kokybę.

GROŽIUI
5. Ryškiam rudens fone ir mums, moterims, norisi atrodyti ryškiai. „Odylique“ ekologiškas (!) blakstienų tušas – juodas ir rudas. Švelnus akims, maitinantis blakstienas. Kvėpinta tik natūraliais eteriniais aliejais.

Šias kosmetikos priemones galite įsigyti internetu ir visose „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėse.

„Pasirūpinkite ilgalaikiu sveikos odos ir plaukų efektu. Trumpalaikiu efektu kosmetikos industrija pasirūpina be jūsų dalyvavimo“, – ragina Guoda Azguridienė. Savo knygą, kurią ką tik pacitavome, ji pavadino „Kosmetika: ką mes darome su ja, o ji su mumis“. Knyga – apie tai, kad kiekviena moteris turėtų prisiimti atsakomybę už tai, kuo kasdien „vaišina“ savo odą.

Susijusios prekės

Prekės nėra sandėlyje
Ženšenio kremas, biodinaminis (50 ml)
Martina Gebhardt
23.14
Visos teisės saugomos © Livinn