Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti
TOP 5 kosmetika vasarai – Livinn rekomenduoja

TOP 5 kosmetika vasarai – Livinn rekomenduoja

2019-06-10

Kiekvienam sezonui savi kosmetikos akcentai. Vasarai rekomenduojame penkias kosmetikos priemones. Ypatingas dėmesys priemonėms nuo saulės ir po deginimosi!

1. APSAUGA NUO SAULĖS
Naujas MÁDARA lengvos tekstūros apsauginis saulės pienelis SPF20. Tik su mineraliniais saulės filtrais. Nustebsite, kaip lengvai pasiskirsto ant odos, iš karto susigeria, nepalieka lipnumo jausmo ar baltų ruožų. Tinka ir vaikams.

2. APSAUGA NUO SAULĖS
Miesto moterims – MÁDARA nuo aplinkos taršos apsaugantis CITY CC kremas SPF15. Taip pat šis kremas lengvai koreguoja visus odos spalvos trūkumus, įskaitant papilkėjimą, paraudimą, blyškumą ir tamsias dėmes. Dviejų atspalvių: šviesus ir vidutinis.

3. VEIDUI
„Martina Gebhardt“ biodinaminis alavijų kremas turi raminantį, drėkinantį, švelninantį poveikį, naudojamas po saulės vonių padeda ilgiau išlaikyti tolygų įdegį. Idealiai tinka net labai sausai odai, kuriai ypatingai trūksta drėgmės.

4. VEIDUI
100% natūralus „Aubrey“ purškiamas universalus tirpsmo vandens tonikas. Be alkoholio. Gaivi dulksna minkština, nuramina odą, ilgam ją sudrėkina ir aprūpina reikalingais mineralais. Su greipfrutais ir su fragonijomis.

5. VISKAM
„Aubrey“ alavijų sultis pravartu vasarą visada turėti po ranka (šaldytuve) nudegusiai, paraudusiai odai raminti. Neprikvėpintas ir be sintetinių konservantų.

Šias kosmetikos priemones galite įsigyti internetu ir Livinn bei Biosala parduotuvėse (prekių asortimentas parduotuvėse gali skirtis).

Susijusios prekės

Alavijų sultys (118 ml)
Aubrey
8.72
Alavijų kremas, biodinaminis (15 ml)
Martina Gebhardt
13.81
Visos teisės saugomos © Livinn