Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti
TOP 5 kosmetika žiemai – Guoda rekomenduoja

TOP 5 kosmetika žiemai – Guoda rekomenduoja

2017-11-30

Kiekvienam sezonui savi kosmetikos akcentai. Žiemą norisi šilto, jaukaus ir palepinančio. Sveikos gyvensenos tyrinėtoja Guoda Azguridienė žiemai rekomenduoja penkias kosmetikos priemones, be kurių šį sezoną būtų sudėtinga išsiversti:

1. LŪPOMS
Lūpų šilkas – ekologiškas rankų darbo lūpų balzamas su sviestmedžiu, kokosu ir apelsinu. Universalus ir dailus. Žiemą reikalingas netgi toms, kurios šiaip lūpų balzamų nenaudoja.

2. RANKOMS
„Martina Gebhardt“ biodinaminis kremas rankoms ir nagams – tikras apsauginis rankų kremas, klasikinio ramunėlių kvapo. Veiksmingas ir skalsus.

3. PLAUKAMS
NATURTINT® stiprinamasis plaukų serumas – paprasčiausias būdas pagerinti plaukų būklę ir išvaizdą, kokį teko patirti.

4. VEIDUI
„Töpfer“ apsauginis medetkų kremas su ekologiškomis sėlenomis ir sviestmedžių aliejumi. Ir ne tik kūdikiams, kai šaltyje eini į lauką!

5. KŪNUI
Ekologiškas šalto spaudimo „Ölmühle Solling“ sezamų aliejus priskiriamas prie šildančių, lengvai įsigeria. Puikus žiemą, ypač, kai norisi šilumos ir masažų.

Visas šias kosmetikos priemones galite įsigyti internetu ir visose „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėse.

„Pasirūpinkite ilgalaikiu sveikos odos ir plaukų efektu. Trumpalaikiu efektu kosmetikos industrija pasirūpina be jūsų dalyvavimo“, – ragina Guoda Azguridienė. Savo naujausią knygą, kurią ką tik pacitavome, ji pavadino „Kosmetika: ką mes darome su ja, o ji su mumis“. Knyga – apie tai, kad kiekviena moteris turėtų prisiimti atsakomybę už tai, kuo kasdien „vaišina“ savo odą.

Susijusios prekės

Kremas rankoms ir nagams, biodinaminis (100 ml)
Martina Gebhardt
13.95 11.16
-20%
Sezamų aliejus, ekologiškas (100 ml)
Ölmühle Solling
5.45
Visos teisės saugomos © Livinn