Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti
TOP 5 kosmetika žiemai – Guoda rekomenduoja

TOP 5 kosmetika žiemai – Guoda rekomenduoja

2018-12-04

Kiekvienam sezonui savi kosmetikos akcentai. Žiemą norisi šilto, jaukaus ir palepinančio. Sveikos gyvensenos tyrinėtoja Guoda Azguridienė žiemai rekomenduoja kelias kosmetikos priemones, tinkančias būtent šiam šaltajam sezonui:

1. RANKOMS
„Martina Gebhardt“ biodinaminis kremas rankoms ir nagams – tikras apsauginis rankų kremas. Klasikinio ramunėlių kvapo, man ypač maloniai kvepia. Kai šalta, naudoju ir veidui.

2. PLAUKAMS
NATURTINT® spalvą fiksuojantis apsauginis kondicionierius. Veiksmingas, malonus ir be pretenzijų.

3. KŪNUI
„Odylique“ ekologiškas tonizuojantis sviestas kūnui – puikiai drėkina odą, švelniai kvepia, gerai tepasi ir susigeria. Idealus žiemos sezonui.

4. VEIDUI
„Martina Gebhardt“ rožių balzamas ir „Töpfer“ apsauginis medetkų kremas su sviestmedžių aliejumi – kai tenka gintis nuo šalčio, vėjo ir žvarbaus oro. Kūdikiškas „Töpfer“ kremas kuo puikiausiai tinka ir paaugusiems, ir suaugusiems.

5. YPATINGUMUI
Laimės Kiškūnės sukurti istoriniai kvepalai „Cyprinum“ – šilti, saldūs ir egzotiški – tai, ko reikia tamsiuoju metų laiku. Sukurti pagal atkurtą antikos laikų receptą.

Visas šias kosmetikos priemones galite įsigyti internetu ir visose „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėse.

„Pasirūpinkite ilgalaikiu sveikos odos ir plaukų efektu. Trumpalaikiu efektu kosmetikos industrija pasirūpina be jūsų dalyvavimo“, – ragina Guoda Azguridienė. Savo naujausią knygą, kurią ką tik pacitavome, ji pavadino „Kosmetika: ką mes darome su ja, o ji su mumis“. Knyga – apie tai, kad kiekviena moteris turėtų prisiimti atsakomybę už tai, kuo kasdien „vaišina“ savo odą.

Susijusios prekės

Istoriniai kvepalai „Cyprinum“ (3 g)
Laimė Kiškūnė
18.95
Rožių balzamas, biodinaminis (15 ml)
Martina Gebhardt
11.43
Visos teisės saugomos © Livinn