„Antipodes“ – Naujosios Zelandijos tradicijų įkvėpta kosmetika

2022-05-01
„Antipodes“ – Naujosios Zelandijos tradicijų įkvėpta kosmetika

Leiskite atskleisti paslaptį apie skaisčios odos priežiūrą, kurios svarbiausias akcentas – „Antipodes“ grožio priemonės. Kuo šio gamintojo produktai išsiskiria iš kitų grožio prekių ženklų?

Elizabeth Barbalich 2006 m. įkurtos įmonės vizija – sujungti mokslą su gamta, kuriant gryniausias, be taršos, itin tyras ir natūralias, nepriklausomai sertifikuotas formules. „Antipodes“ kosmetika pasižymi ne tik natūralia sudėtimi, bet ir tvarumu. Tai visuma – nuo tvariais būdais išgautų vertingų ingredientų iš Naujosios Zelandijos, aukščiausios kokybės perdirbamų stiklo ir aliuminio pakuočių, iki griežtų mokslinių in vitro1 ir klinikinių tyrimų.
 

Patvirtinta mokslininkų

Kiekvienai naujai formulei sukurti, išbandyti ir ištobulinti prireikia net 18 mėnesių trunkančių tyrimų ir kruopštaus darbo. Tuomet galutinai sukurtos formulės testuojamos arba dirbtinėje in vitro aplinkoje – I tipo kolageno sintezei, III tipo kolageno sintezei, elastingumo gamybai, antioksidaciniam poveikiui (pvz., oksidacinio streso slopinimui); arba atliekant klinikinius tyrimus su savanoriais, matuojant odos jautrumą, drėgmės padidėjimą, raukšlių sumažėjimą.
 

Tvarumas ir vertė

Sudėtyje – iš turtingos Naujosios Zelandijos gamtos išgaunami neužteršti ir maistinių medžiagų prisotinti ingredientai. Visų jų gamybos grandinė lengvai atsekama ir gaunami tik iš atsakingų tiekėjų, kurie taip pat vertina tvarius įsipareigojimus aplinkai.

Ingredientai „superžvaigždės“:

„VINANZA® GRAPE“ – tvarios vyno pramonės šalutinis produktas, kuriame yra ypač daug antioksidantų, mažinančių ankstyvus senėjimo požymius. Kadangi Naujojoje Zelandijoje netrūksta natūralios saulės šviesos, moksliškai įrodyta, kad „Vinanza® Grape“ ekstrakte yra dvigubai daugiau polifenolinių antioksidantų, lyginant su vynuogėmis auginamomis kitose pasaulio vietose.

MANUKA MEDUS žinomas, dėl antibakterinių, priešuždegiminių, antioksidacinių ir drėkinančių savybių.

AVOKADŲ ALIEJUS – su sterolinu kolageno palaikymui, omega riebiosiomis rūgštimis sveikam lipidų barjerui, antioksidantu liuteinu ir vitaminais A, B1, B2 ir D sveikai odai.

KIVIŲ SĖKLŲ ALIEJUJE gausu antioksidantų vitaminų C ir E, omega-3, padedančio odai išlikti elastinga, ir alfa linoleno rūgšties (ALA), kuri palaiko drėgmę odoje.

 

Įsipareigojimas kokybei

Produktų auditą kasmet atlieka visame pasaulyje žinomos ir puikią reputaciją turinčios tarptautinės sertifikavimo įstaigos, tokios kaip Bio Gro (sertifikuoja ekologiškus produktus), Vegetarian Society (sertifikuoja vegetariškus bei veganiškus produktus), FSC (tvirtina tvaraus popieriaus gamybą).
 

Ar esate pasiruošę tapti „Antipodes“ gerbėju?

Tapsite puikios draugijos nariu! Prisijunkite prie tokių įžymybių kaip Billie Eilish, Katie Holmes, Elle Macpherson ir Cara Delevingne. Veido kaukė su šluotinių sėklučių (manuka) medumi AURA, paakių kremas su kivių sėklyčių aliejumi ir ekologiškas dangiškasis veido aliejus su avokadais ir erškėtrožėmis – tai „Antipodes“ produktai, tinkantys daugeliui odos tipų, kuriuos verta išbandyti pirmuosius.

„Antipodes“ natūralių ir ekologiškų kosmetikos priemonių kviečiame įsigyti internetu ir LIVIN parduotuvėse.

1 In vitro tyrimai atliekami su mikroorganizmais, ląstelėmis ar biologinėmis molekulėmis, esančiomis už jų įprastos biologinės aplinkos ribų.

Susiję produktai

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui