Brite – natūralus produktyvumo gėrimas

2022-10-07
Brite – natūralus produktyvumo gėrimas

Produktyvumo gėrimų „Brite“ gamintojai Simas ir Andrius sako, kad gyvendami intensyviu ritmu, dažnai gerdavo kofeino gėrimus. Tai padėdavo gauti energijos, tačiau išblaškydavo ir netiko protiniam darbui, kuriam reikia koncentracijos. Vaikinai, norėdami patirti mažiau streso, būti labiau susikaupę ir produktyvūs, pradėjo ieškoti sveikesnių kavos, energinių gėrimų alternatyvų.

Kai atrado nootropikus (medžiagas ir jų junginius, kurie gali pagerinti koncentraciją), produktyvumo jausmas buvo toks įspūdingas, jog nusprendė pasidalinti tuo su visais. Remdamiesi moksliniais tyrimais ir dirbdami kartu su lyderiaujančiais mitybos ekspertais Simas ir Andrius sukūrė natūralius produktyvumo gėrimus „Brite“. Šiuose gėrimuose nerasite pridėto cukraus, saldiklių, konservantų, GMO, kurie būdingi daugeliui energinių gėrimų.

Kas yra nootropikai?

NOOTROPIKAI daugelio žodyne naujas terminas. Tai medžiagos ir jų junginiai, kurie didina dėmesingumą, motyvaciją ir gerina smegenų veiklą. Nootropikai yra natūralūs ir sintetiniai. „Brite“ gėrimuose galima rasti tik natūralius nootropikus, kaip kofeinas, kuris skatina žvalumą, protinę ištvermę ir nuotaiką, ašvaganda - adaptogenas, daugelio naudojamas stresui mažinti,  L-tianinas skatina dėmesingumą. Be to, L-tianinas  sumažina kofeino šalutinį poveikį, todėl galite jaustis susikaupę ir produktyvūs. Dėl šių sudedamųjų dalių „Brite“ nootropiniai gėrimai yra efektyvus atsakas į tas vangias dienas, kai trūksta energijos, darbingumo, susikaupimo. Išgėrę vos vieną puikaus skonio supermaisto sulčių buteliuką, jūs iš karto pasijusite budrūs ir energingi.

„Brite“ pasižymi mokslu pagrįstais tyrimais apie natūralių nootropikų ir adaptogenų sąveika bei naudą, todėl jų gėrimuose rasite net:

  • 100mg Ašvagandos
  • 100mg L-teanino
  • 100mg Kofeino

 

3 gardūs vaisių ir uogų skoniai

„Brite“ gėrimų kūrėjai stebina net 3-mis išskirtiniais skoniais, todėl kiekvienas ras kažką tinkamo sau. Ar rinksitės atogrąžų ananasų bei mango, o gal gaiviųjų aviečių ir mėtų, ar kvapnių mėlynių ir verbenų gėrimą? O, jei negalite apsispręsti, kviečiame paragauti visus tris.

Svarbu!

Gėrimų sudėtyje sudėtyje yra daug kofeino, todėl nerekomenduojama jų gerti vaikams, nėščioms ar žindančioms moterims.

Rekomenduojama išgerti iki 2 buteliukų per dieną. Įprastai darbo dienai geriausia išgerti buteliuką ryte po pusryčių, kitą – po pietų. „Brite“ gamintojai nerekomenduoja jo gerti likus 8 valandoms iki planuojamo miego, nes užmigti gali būti sunkiau.

Pakeisk kavą ir energinius gėrimus į „Brite“, sumažink stresą, pagerink koncentraciją, ir būk produktyvesnis!

Visą spalio mėnesį LIVIN parduotuvėse „Brite“ produktyvumo gėrimus įsigysite -20% pigiau.

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui