Tikra gamtos dovana plaukams – „Logona“ augaliniai plaukų dažai

2021-05-07
Tikra gamtos dovana plaukams – „Logona“ augaliniai plaukų dažai

Jau beveik 30 metų „Logona“ džiugina daugybę moterų visame pasaulyje kvapą gniaužiančiomis spalvomis ir žvilgančiais plaukais. Šios moterys dažo savo plaukus augalinės kilmės dažais. Tai yra tikra gamtos dovana – visiškai natūrali sudėtis ir lengvas dažų paruošimas naudojimui namų sąlygomis. „Logona Herbal Hair Colors“ siūlo atspalvius pradedant nuo šviesios auksinės blondinės iki sodriai rudos. Į dažų sudėtį įeinančios žolelės ir augalai (sertifikuota ekologiška chna, riešutų kevalai, šaltalankiai, cinamonas, indigo, kava, rabarbaras, ciberžolė, burokėliai bei plaukus drėkinantys kviečių proteinai ir simondsijų aliejus) rūpinasi plaukais ir galvos oda.

„Logona“ plaukų dažai buvo specialiai sukurti naudojimui namų sąlygomis – viskas, ką tereikia padaryti, tai sumaišyti miltelius su karštu vandeniu (arba kava, arbata, vynu) ir tepti ant švarių plaukų. Egzistuoja ir kitokie dažai – kreminiai. Jais ypač patogu dažyti plaukų šaknis, kadangi jie paruošti naudoti tiesiai iš tūbelės. Svarbu paminėti, jog vieni dažų atspalviai gali būti sėkmingai maišomi su kitais, šitaip išgaunant unikalias ir sodrias spalvas.

Taigi, kuo ypatingas „Logona“ augalinių dažų poveikis Jūsų plaukams?

    1. Visų pirma, dažai chemiškai nereaguoja su Jūsų natūralia plaukų spalva.
    2. Augaliniai pigmentai „prisiklijuoja“ prie plauko paviršiaus ir padengia jį tarsi apsaugine glazūra.
    3. Taip Jūsų plaukai tampa žvilgantys, sveiki, jų struktūra yra sustiprinama, o paviršius – sušvelninamas.

Gauta plaukų spalva kiekvienu atveju yra Jūsų natūralios plaukų spalvos ir augalinių dažų kombinacija. Kiekvieną kartą ji gali būti unikali ir ypatinga. Jūs galite dažyti atskiras plaukų sruogeles – efektas išties stulbinantis.

Ar „Logona“ plaukų dažai tinkami žilų plaukų dažymui?

Tikrai taip! Žilas plaukas labai gerai „pasisavina“ augalinius plaukų dažus ir atspalviai atrodo ypač natūraliai – nesukuriamas „šalmo efektas“. Tačiau nereikia pamiršti ir fakto – kadangi augalinių dažų veikimo principas iš esmės skiriasi nuo permanentinių, žili plaukai gali likti šiek tiek šviesesni. Kuo daugiau žilų plaukų Jūs turite, tuo šviesesnė bus gautoji spalva. Todėl ypač svarbus tampa pakartotinis plaukų dažymas – rekomenduojama antrą kartą dažyti plaukus praėjus 12 valandų po pirmojo dengimo.

„Logona“ ekologiški plaukų dažai yra ilgai išliekantys. Daugelis moterų, dažančių savo plaukus cheminiais dažais, pastebi ryškų skirtumą tarp ataugusių šaknų ir likusių plaukų spalvos – tai yra vadinamoji „šaknų problema“. Dažant plaukus augaliniais dažais šis skirtumas yra itin subtilus – vos matomas, kadangi dažai pamažu ir švelniai nublunka, o Jums pakartotinai padažius – spalva suspindi visu savo ryškumu. Svarbu paminėti ir tai, jog galite kaskart rinktis – dažyti plaukus per visą plaukų ilgį ar tik šaknis. Dažant cheminiais dažais, visuomet vengiama pakartotinai tepti dažus per visą plauko ilgį, kadangi tai dar labiau pažeidžia plauko struktūrą.

Dažymo procesas

    1. Plauko paruošimas dažymui. Svarbu, kad plaukas būtų švarus, netgi girgždantis – tuomet atsiveria plauko žvyneliai, dažai lengviau jį apgaubia, o gauta spalva būna intensyvesnė ir sodresnė. Šiam tikslui naudokite „Logona Color Plus“ – specialią priemonę su beržų ekstraktu ir žaliuoju mineraliniu moliu. Tai savotiškas plaukų „šveitiklis“, kuris padeda pašalinti nešvarumus, formavimo priemonių likučius, nepažeisdamas natūralaus galvos odos balanso. Tolygiai paskirstykite priemonę ant švarių plaukų, iššukuokite retomis šukomis ir palikite veikti 10-15 minučių. Nuplaukite, išdžiovinkite plaukus ir pereikite prie antrojo etapo – dažymo.

„Logona Color Plus“ nerekomenduojama naudoti dažniau negu 2 kartus per mėnesį (dėl jo intensyvaus valomojo poveikio). Norėdami dažyti plaukus dažniau, naudokite švelnų „Sante“ šampūną su baltuoju moliu arba „Logona“ valomąjį gelį su rasulo moliu ir pačiuliu. Jokiais būdais prieš dažymą neplaukite plaukų su silikono turinčiais šampūnais – silikonas kaupiasi plauko paviršiuje ir trukdo spalvos pasisavinimui.

    2. Pereikite prie dažymo. Priklausomai nuo to, kokius „Logona“ dažus rinksitės – kreminius ar miltelius – skirsis dažymo būdas ir laikas. Pasirinkę naudoti miltelius, sumaišykite juos, vadovaudamiesi ant pakuotės pateikta instrukcija. Milteliai gali būti maišomi su paprastu karštu vandeniu arba:
    - Golden Blonde ir Sahara atspalviai – su stipria (5-6 pakeliais 375 ml vandens) ramunėlių arbata. Be to, prieš užpilant miltelius arbata, patariama į juos įmaišyti žiupsnelį ciberžolės – spalvai suteiksite ypatingo sodrumo ir žvilgesio.
    - Henna Red, Flame Red, Mahagony, Walnut Red Brown – su karštu vandeniu, papildant šlakeliu raudonojo vyno arba natūralių granatų sulčių.
    - Chesnut Brown, Natural Brown, Brown Umber, Henna Black – su užplikyta arbata arba kava.

Paruoštą mišinį šiek tiek atvėsinkite ir specialiu šepetėliu tepkite ant plaukų, atskirdamos kiekvieną sruogą. Jeigu norite dažyti tik šaknis – tepkite dažus ant šaknų, o likutį paskirstykite ant likusių plaukų.

Jeigu naudojate dažomuosius kremus, viskas vyksta paprasčiau – spauskite dažus tiesiai iš tūbelės ir šepetėliu paskirstykite juos ant plaukų. Patarimas: norėdamos išgauti ryškesnę ir patvaresnę spalvą, sumaišykite paruoštus miltelius su 2 cm dažomojo kremo. Kaip derinti spalvas:
    - Visi šviesūs atspalviai maišomi su šviesiais dažomaisiais kremais: Golden Blonde ir Sahara – su Copper Blonde arba Indian Summer.
    - Visi rausvi atspalviai – su daug chna pigmento turinčiais atspalviais: Henna Red, Flame Red, Mahogany, Walnut Red Brown – su Tizian dažomuoju kremu.
   
- Galiausiai visi rudi ir tamsiai rudi atspalviai – Chestnut Brown, Natural Brown, Brown Umber ir Henna Black** – su Nougat Brown arba Teak dažomaisiais kremais.

** Svarbu! Nenaudokite Henna Black dažų, nesumaišę jų su kita derančia spalva – jie skirti ne plaukų dažymui juodai, o rudos bei kaštoninės spalvos paryškinimui/patamsinimui. Maišykite lygiomis dalimis arba santykiu 1/3 su 2/3 su Brown Umber, Natural Brown, Chestnut Brown, Mahogany spalvomis.

Kai dažais padengsite visus plaukus, užsidėkite pakuotėje esančią kepuraitę, apvyniokite galvą rankšluosčiu ir laikykite šiltai nuo 30 min. iki 2 val. Golden Blonde ir Sahara nelaikykite ilgiau nei 30 minučių, jeigu nenorite išgauti rausvo tono.

    3. Dažų nuplovimas ir spalvos užtvirtinimas. Praėjus pasirinktam dažymo laikui nuplaukite dažus šiltu vandeniu ir užtvirtinkite spalvą, naudodami „Logona Color Conditioner“ – specialią priemonę po dažymo augaliniais dažais. Ši unikali priemonė, praturtinta varnalėšų šaknų ekstraktu, kviečių baltymais, fitosteroliais bei naudingomis riebiosiomis rūgštimis, lygina plauko paviršių, užveria plaukų žvynelius, o spalvai suteikia nepakartojamo žvilgesio ir sodrumo. Retomis šukomis paskirstykite šį kondicionierių ant drėgnų plaukų ir palaikykite kelias minutes. Vėliau naudokite kaip įprastą kondicionierių po kiekvieno plaukų plovimo šampūnu – tai padės ilgiau džiaugtis sodria spalva.

„Logona“ taip pat siūlo trijų rūšių šampūnus, skirtus Jūsų plaukų spalvos išsaugojimui ir paryškinimui:
    - Chamomile su ramunėlių ekstraktu, medetkomis, tikruoju šilku ir kviečių baltymais – visiems šviesiems atspalviams.
    - Henna su natūralia chna, graikinių riešutų kevalais ir beržų ekstraktu – rusviems ir raudoniems atspalviams.
    - Hazelnut su graikinių riešutų kevalais, indigo ekstraktu, medetkomis ir šilku – rudiems, juodiems ir šokoladiniams atspalviams.

Akivaizdu, jog neverta rizikuoti savo sveikata, kai gamta yra pasirūpinusi Jūsų grožiu, o „Logona“ – pateikusi tiek daug puikių sprendimų. Atraskite alternatyvų plaukų dažymo būdą.

Susiję produktai

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui