Tobulai jaunatviškos veido odos paslaptis

2019-05-27
Tobulai jaunatviškos veido odos paslaptis

Bėgant metams mūsų oda tampa vis grubesnė ir į paviršių pradeda lįsti kiti nemalonūs senėjimo požymiai: mažos ir gilios raukšlės, suglebusi ir elastingumą praradusi oda, pigmentinės dėmės, nelygi odos spalva ir tekstūra, drėgmės trūkumas – tai yra natūralūs veido, kaklo ir iškirptės zonos odos senėjimo požymiai, su kuriais susiduria beveik kiekviena moteris. Norėdamos turėti nepakartojamą išvaizdą, patobulinti savo veido bruožus ar paslėpti bėgančio laiko ženklus daugelis moterų ruošiasi drąstiškoms procedūroms, įskaitant ir veido injekcijas, tačiau šiai dienai tokioms priemonėms atsiranda vis daugiau alternatyvų.

Dabar odos grožį puoselėjančių kosmetikos produktų kaip niekada gausu. Turime galvoje ne tik tradicinius kremus, bet ir stipresnio, tikslinio poveikio produktus – kaukes ir įvairius serumus. Tiesa, specialistai pataria, kad ieškant tinkamiausios priemonės jūsų veido ir odos grožiui, vertėtų atsižvelgti į priemonės sudėtį. Šiandien didelis dėmesys skiriamas natūralumui, todėl daugelis gamintojų skiria labai didelį dėmesį produktų sudėčiai – atrinkdami ir paimdami geriausias medžiagas iš gamtos. Todėl natūralios kosmetikos industrijai priklausantis prekės ženklas MÁDARA jūsų grožio puoselėjimui, natūralios, sveikos, jaunatviškos ir gyvybingos odos palaikymui sukūrė intensyvaus poveikio veido kaukę RE:GENE.

Dėka savo išskirtinės sudėties RE:GENE kaukė daro tikrą revoliuciją moterų pasaulyje: išlygina raukšles bei odos paviršių, skatina odos regeneraciją, daro ją stipresnę ir elastingesnę, atgaivina odos spalvą, užkerta kelią pigmentinių dėmių atsiradimui bei saugo nuo žalingų saulės spindulių.

Šioje grožio priemonėje, sudėtos geriausios gamtoje aptinkamos medžiagos. Sudėtyje esantis Šiaurinių žolelių ekstraktas, gaivinanti beržų sula bei augalinės kilmės amino lipidai  akimirksniu atkuria prarastą veido formą, atstato odą, išryškina veido kontūrus ir koreguoja pažeistas odos ląsteles. Kaukėje esančios veikliosios medžiagos pagerina kolageno gamybą, todėl ilgainiui naikina genetikos ir aplinkos sukeltus senėjimo požymius, mažina gilesnių linijų ir raukšlių atsiradimą.

Šios kaukės prabangi, kreminė tekstūra dieviškai maitina ir puoselėja odą, palikdama ją lygią ir švelnią. Poveikis juntamas naudojant 1-2 kartus per savaitę. Taip pat kaukė gali būti naudojama kaip kosmetinė priemonė, skirta palaikyti ir papildyti kitas grožio procedūras.

MÁDARA yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, gimęs mūsų kaimyninėje valstybėje – Latvijoje. Po savo ženklu slepiantis išskirtinai natūralią ir ekologišką kosmetiką, šio prekės ženklo kosmetikos linija, gaminama atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Vienas iš išskirtinumų – gaminama be glitimo, todėl įtiks net ir patiems išrankiausiems. MÁDARA yra tarsi natūralios kosmetikos pionierė, nes jos kuriami natūralūs produktai yra ne tik saugūs, bet jų efektyvumas yra ir moksliškai įrodytas – kokybę patvirtina suteiktas sertifikatas pagal tarptautinį ECOCERT COSMOS NATURAL standartą.

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui