Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Žaliosios arbatos milteliai Matcha, ekologiški (70 g)

Nutrisslim

Žaliosios arbatos milteliai Matcha, ekologiški (70 g)

Nutrisslim
9.99
9.99

Aukščiausios kokybės žaliosios arbatos (lot. Camellia sinensis) milteliai Matcha (mačia). Jiems gaminti naudojami tik jauniausi ir šviežiausi arbatos lapeliai, užauginti šešėlyje nuo kaitrios saulės paslėptuose arbatos soduose. Prieš sumalant specialiomis technologijomis pašalinami arbatos lapelių koteliai ir gyslelės. Milteliai gaminami su akmeninėmis girnomis. Tradiciškai geriama Japonijoje. Gerti galima ir karštą, ir šaltą. Tinka veganams ir žaliavalgiams.

Skirtingai nuo užplikomų arbatos lapelių, kai gaunamos tik vandenyje tirpstančios medžiagos, geriant matchą, gaunamos visos medžiagos 100%, taip pat ir riebaluose tirpstantys vitaminai bei veikliosios medžiagos.

Paruošimas: vienam puodeliui paruošti reikia 3 g (1 arb. šaukštelis) arbatos miltelių. Iš pradžių miltelius sumaišyti su nedideliu kiekiu šalto vandens, po to užpilti karštu vandeniu ir šluotele energingai išplakti.

Žaliosios arbatos milteliai naudojami ne tik klasikiniam arbatos gėrimui ruošti, bet ir įvairiems kokteiliams (karštiems ir šaltiems), desertams, kepiniams gaminti. Jiems suteikia papildomo subtilaus skonio ir, žinoma, nuostabią žalią spalvą.

Kilmės šalis: Kinija.
Gamintojas: Nutrisslim, Slovėnija.

- 30 MATCHA arbatos panaudojimo įdėjų virtuvėje
- Guodos pastebėjimai apie kartumo turinčius maisto produktus
- Guodos pastebėjimai. Kaip prisijaukinta matchą

Sveiki Guodos pastebėjimai apie „super maistą“:

https://www.youtube.com/watch?v=IAoCNfH08C4

Prekės kodas: SLIM5436

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN