Aktyvuotos anglies dantų siūlas su pipirmėtėmis, papildymas

2 x 30 metrų
9,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per 1-5 d.d. perkant už 19€ ir daugiau

Apie prekę

„Georganics“ dantų siūlas pagamintas iš bambuko aktyvuotos anglies pluošto, bičių vaško ir pipirmėčių eterinio aliejaus. Siūlo sudėtyje yra 20% poliesterio (siūlo gamybai jis naudojamas, kad surišti bambuko anglies miltelius į giją). 30 metrų ilgio siūlas patalpintas visiškai perdirbamoje pakuotėje (angl. zero waste) be plastiko: kompostuojamoje perdirbto popieriaus dėžutėje. Be glitimo. Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams.

Papildymas dantų siūlui, patalpintam stikliniame indelyje su metaliniu dangteliu, kuriuo lengva atpjauti reikiamo ilgio siūlą.

Naudojimas: švelniai ištraukite apie 30 cm ir apsukite siūlą aplink nykščius, kad galėtumėte kontroliuoti stiprumą ir padėtį. Su siūlu stenkitės pasiekti visus tarpdančius artėdami prie dantenų linijos. Panaudotą siūlą mesti prie bendrų atliekų.

Gamintojas

Georganics - dantų ir burnos priežiūros priemonių gamintojas iš Didžiosios Britanijos. Kaip sako pats gamintojas, viskas prasidėjo nuo vieno klausimo: "Mes kiekvieną dieną valomės dantis, bet ne visada susimąstome apie sintetinius chemikalus, esančius tradiciniuose burnos priežiūros produktuose, taigi kyla klausimas: ar tikrai visos tos cheminės medžiagos yra reikalingos? Manome, kad šiomis dienomis gamta mums siūlo viską, ko reikia burnos higienai. Užtikrindami ingredientų kokybę, galime sukurti veiksmingus produktus, kurie palaiko ne tik sveikus dantis, bet ir tausoja aplinką."

Šiandien Georganics yra vienas patikimiausių, tikrai natūralių burnos priežiūros priemonių prekės ženklų.

Georganics produktų pakuotės sukurtos be plastiko, tik iš suyrančių arba perdirbamų žaliavų.

Prekės kodas: HA356
EAN kodas: 506048020080
Aktyvuotos anglies dantų siūlas su pipirmėtėmis, papildymas
2 x 30 metrų

Aktyvuotos anglies dantų siūlas su pipirmėtėmis, papildymas

9,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui