Veganams
Be glitimo
Be pridėto cukraus
Augalinis maisto papildas

Alavijų sultys „Aloe XL“. Maisto papildas

500 ml
10,54 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Cytoplan“ maisto papildas – alavijų sultys, išspaustos šaltuoju būdu iš Meksikoje užaugintų alavijų (lot. Aloe Barbadensis Miller). Naudojama tik vidinė alavijų lapų dalis – būtent ši alavijo dalis pasižymi naudingomis savybėmis. Tik iš aukštos kokybės žaliavos.

Be GMO, glitimo, kviečių, sojos, pieno produktų, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Tinka veganams ir vegetarams.

Vartojimas: rekomenduojama 1 ml maisto papildo vartoti 1 kg kūno svoriui per dieną padalintomis porcijomis, pavyzdžiui, 60 kg sveriantis žmogus turi išgerti po 30 ml alavijų sulčių du kartus per dieną. Pradėti nuo pusės dozės ir palaipsniui didinti. Geriausia gerti prieš pat valgį.

Įspėjimai: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti maisto papildo, jei pakuotės apsauginė juostelė yra sugadinta ar jos nėra. Nerekomenduojama gerti nėščiosioms.

Plastikiniame butelyje su dozavimo indeliu. Atidarius laikyti šaldytuve ir suvartoti per 4 mėnesius.

Kita informacija

Teisės aktai mums neleidžia kalbėti apie vaistažoles ir jų naudą, tačiau internete bei knygose galite rasti daug informacijos apie jų naudojimą jau daugelį metų.

Skaitykite daugiau:
- Tautvilė Šliažaitė apie alavijų sultis

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

Aukšti kokybės standartai, inovatyvumas ir sąžiningumas – principai, kurių laikosi maisto papildų kompaniją „Cytoplan“, 1990 m. įkurta ir valdoma sveikatos priežiūros specialistų Didžiojoje Britanijoje, kuriems trūko tokių produktų rinkoje.

Moksliniai tyrimai parodo, jog didelė dalis žmonių, deja, negauna pakankamai reikiamų maistinių medžiagų dėl nepilnavertės mitybos. „Cytoplan“ atsižvelgia į šią problemą ir gamina maisto papildus, skirtus paprastiems žmonėms ir mitybos specialistams bei medicinos atstovams. Tūkstančiai sveikatos specialistų naudoja ir rekomenduoja „Cytoplan“ maisto papildus visame pasaulyje.

Kurdami savo produktus „Cytoplan“ glaudžiai bendradarbiauja su gydytojais, natūropatais ir kitais mitybos bei sveikatos taisymo praktikais (gauna informacijos apie papildų veiksmingumą, žino poreikius ir pan.). Didžioji dalis papildų yra gaminami iš natūralių šaltinių, siekiant, kad juose esančios medžiagos būtų biologiškai efektyvios – būtent tokios, kokios yra natūraliai randamos gamtoje. Papildų pagrindinės sudedamosios medžiagos atidžiai derinamos su kitomis jų įsisavinimą pagerinančiomis natūraliomis medžiagomis. Dalis papildų yra ekologiški, kas gan reta. Produktai tinkami netoleruojantiems laktozės, vegetarams bei veganams.

Šis britų gamintojas priklauso labdaros fondui. „Cytoplan“ reguliariai aukoja savo sukurtus papildus labdaros organizacijoms ir tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Kompanija teigia, jog jų klientų sveikata yra daug svarbiau nei surinktas pelnas.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: PP124
EAN kodas: 506020218145
Alavijų sultys „Aloe XL“. Maisto papildas
500 ml

Alavijų sultys „Aloe XL“. Maisto papildas

10,54 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui