Veganams
Pilno grūdo

Pilno grūdo kuskusas, ekologiškas

500 g
2,69 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„Alce Nero“ ekologiškas pilno grūdo kuskusas iš Italijoje užaugintų kietųjų kviečių. Turi daug skaidulinių medžiagų, puikus baltymų šaltinis. Skanu su įvairiomis daržovėmis arba kaip garnyras. Labai tinka, kai norisi pasigaminti ką nors greitai.

Paruošimas (1 porcijai): Į puodą įberti apie 70 g kuskuso. Įpilti šaukštą alyvuogių aliejaus ir viską švelniai išmaišyti medine šakute, kad kruopos atsiskirtų. Įpilti 100 ml verdančio pasūdyto vandens. Viską uždengti ir palaikyti 5 min. Kuskusą išpurenti medine šakute. Jei norisi, įdėti dar gabalėlį sviesto ir pavirti ant labai silpnos kaitros 1-2 min.

Rekomednuojama laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

IT-BIO-009, Italijos žemės ūkis.

Kita informacija

Kuskusas – tradicinis Šiaurės Afrikos patiekalas, paplitęs po visą pasaulį. Kuskusas gaminamas iš kviečių manų kruopų – pašlaksčius jas vandeniu suformuojami rutuliukai.

Gamintojas

„Alce Nero“ – italų įmonė, dirbanti nuo 1978 metų, vienijanti daugiau nei tūkstantį ekologiškų ūkių Italijoje ir kitose šalyse. Logotipas – raitelis, keliaujantis priešinga kryptimi, nešantis žinią nepaisant sienų, kalbantis apie naują požiūrį. Taip ir įmonė nuo įkūrimo pradžios siekia išlaisvinti žemę nuo taršos, išsaugoti biologinę įvairovę, eiti prieš masinę gamybą.

„Alce Nero“ ekologiški makaronai, pomidorų tyrės, sausainiai su extra virgin alyvuogių aliejumi ir kiti Italija kvepiantys produktai. Pagrindiniai ingredientai yra iš geriausių Italijos žemės ūkio regionų, pvz., kietieji kviečiai auginami šešiuose pietų regionuose, pomidorai (pastoms ir padažams) auginami derlingose Emilia Romagna regiono žemėse.

„Alce Nero“ šviežius vaisius ir daržoves tiekia „Brio“ – viena svarbiausių Italijos įmonių, parduodančių ekologiškus vaisius ir daržoves. Ji buvo įkurta 1993 metais ir priklauso Verona provincijos ekologinio ūkininkavimo kooperatyvui „Cooperativa La Primavera“. „Brio“ asortimentą sudaro vietinių ekologinių ūkių išauginta produkcija. Kiekvienas ūkis įsikūręs skirtingoje Italijos vietoje – ten, kur tinkamiausias klimatas ir dirvožemis atitinkamai produkcijai išauginti. Didžiausias dėmesys skiriamas kokybės išsaugojimui. Siekiant įsitikinti, kad produktas yra saugus ir jame nėra cheminių medžiagų likučių, tyrimai atliekami du kartus – auginimo metu ir po derliaus nuėmimo.

Kilmės šalis:
Italija
Prekės ženklo šalis:
Italija
Prekės kodas: ALCE0857
EAN kodas: 800900410857
Pilno grūdo kuskusas, ekologiškas
500 g

Pilno grūdo kuskusas, ekologiškas

2,69 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui