Veganams

Veido ir kūno kremas su SPF15 IMMORTAL

60 ml
40,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

Būkite saulėje ar deginkitės saugiai su Naujosios Zelandijos gamtos apsauga! „Antipodes“ veido ir kūno kremas su SPF15 IMMORTAL Jūsų odą saugo geriausiais natūraliais ingredientais, kurie filtruoja kenksmingus UVA ir sulaiko UVB spindulius, sukeliančius odos nudegimus. Sudėtyje esantys aukštos kokybės natūralūs aliejai ramina ir drėkina. Tinkamas daugeliui odos būklių. Tinka veganams.

Šis kremas net iki 15 kartų pailgina saugų buvimą saulėje. Sudėtyje esantis aviečių sėklų ekstraktas saugo odą nuo saulės keliamos žalos. Superantioksidantai „Vinanza Grape®“ ir kiviai padeda sumažinti odos raudonį ir perteklinio melanino gamybos sukeltus padarinius, tokius kaip strazdanos ir su amžiumi atsirandančios pigmentinės dėmės.

Bekvapis kremas pakelia drėgmės lygį odoje, palaiko ją stangrią dėl sudėtyje esančios augalinės kilmės hialurono rūgšties. Nuo Antikos laikų garsėjantys tikriniai blizgučiai (reishi) skatina ląstelių atsinaujinimą ir palaiko sveiką odą.

Kasdienis ritualas: naudokite šį kremą kaip kasdienį lengvą kremą. Iš pradžių patrinkite kremą tarp pirštų ir delnų – tai padės priemonę tolygiau paskirstyti ant odos. Švelniai įmasažuokite judesiais į viršų ant veido ir atvirų kūno odos plotų. Kadangi kremo sudėtyje nėra sintetinių medžiagų, lengva apsauginė plėvelė nuo saulės gali būti matoma paviršiuje.

Prekės ženklo šalis:
Naujoji Zelandija
Prekės kodas: 01000009779
EAN kodas: 942190056995
Veido ir kūno kremas su SPF15 IMMORTAL
60 ml

Veido ir kūno kremas su SPF15 IMMORTAL

40,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui