Veganams
Jautriai odai

Apsauginis pieštukas veidui nuo saulės kūdikiams ir vaikams SPF 30, bekvapis

18.4 g
14,99 €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 1,05 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ECOLOGO

Apie prekę

„Attitude“ bekvapis apsauginis pieštukas veidui nuo saulės kūdikiams ir vaikams SPF 30 yra plataus spektro, apsaugo nuo UVA/UVB saulės spindulių. Sudėtyje tik augaliniai ir mineraliniai ingredientai. Hipoalerginė priemonė, testuota dermatologų. Tinka veganams.

Ar kada susimąstėte, kodėl banglentininkų ir gelbėtojų nosys dažnai būna baltos? Taip yra todėl, kad jie naudoja fizinę apsaugą nuo saulės, kurioje yra cinko oksido. Cinko oksidas sudaro fizinį ir vandeniui atsparų barjerą virš odos, apsaugodamas nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių. Kuo didesnės cinko dalelės ir didesnė koncentracija, tuo baltesnis bus kremas nuo saulės. „Attitude“ parinko tobulo dydžio cinko oksido molekulę, kad būtų gautas puikus saugumo ir funkcionalumo balansas. Be nano dalelių.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimas: gausiai ir tolygiai tepkite ant odos 15 min. prieš einant į saulę. Pakartotinai tepkite bent kartą kas 2 val. arba po maudymosi, gausaus prakaitavimo, prausimosi. Dėl produkto vartojimo jaunesniems nei 6 mėn. amžiaus vaikams – pasitarkite su gydytoju. Tik išoriniam naudojimui.

DĖMESIO: per ilgas buvimas saulėje taip pat kelia rimtą pavojų sveikatai naudojant apsaugos nuo saulės priemones. Saugokite kūdikius ir vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių.

Gamintojas

„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

  • pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
  • sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
  • visiškai suyra gamtoje;
  • tinka veganams;
  • nėra bandomos su gyvūnais;
  • be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės ženklo šalis:
Kanada
Prekės kodas: 01000012303
EAN kodas: 626232460087
Apsauginis pieštukas veidui nuo saulės kūdikiams ir vaikams SPF 30, bekvapis
18.4 g

Apsauginis pieštukas veidui nuo saulės kūdikiams ir vaikams SPF 30, bekvapis

14,99 €
leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui