Veganams
Jautriai odai

Apsauginis saulės kremas „Neutral“ SPF30, ekologiškas

8,87 €
22,18 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Ecocert Organic

Apie prekę

„ECO cosmetics“ ekologiškas apsauginis saulės kremas „Neutral“ SPF30 tinka net ir labai jautriai odai. Tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. Bekvapis. Atsparus vandeniui. Gerai tepasi ir nepalieka baltų pėdsakų.

100% natūralus, su natūraliu UV filtru iš titano dioksido. Alyvuogių ir simondsijų aliejai maitina ir minkština odą, nakvišų ir šaltalankių aliejai ramina odą.

Sudėtyje nėra cinko oksido, aliuminio druskų, naftos, parafino, silikonų, PEG ir GMO medžiagų. Nekelia pavojaus vandens organizmams. Tinka veganams.

Naudojimas: prieš buvimą saulėje pakankamu kremo kiekiu tepkite odą. Taupus kremo naudojimas sumažina apsaugą nuo saulės spindulių. Tepkite kas keletą valandų arba po maudynių pakartotinai. Naudokite apsauginius drabužius kūdikiams ir mažiems vaikams. Saugokite juos nuo tiesioginių saulės spindulių ir venkite intensyvių saulės spindulių vidudienį. Dėvėkite galvos apdangalus ir akinius nuo saulės. Saugokite drabužius, kad kremas jų neišteptų.

Buteliuke su dozatoriumi. Beorė pakuotės sistema leidžia visiškai ištuštinti buteliuką. Atidarius sunaudoti per 6 mėn.

Kita informacija

„Rekomenduojamu UVA ir UVB santykiu 1:3 siekiama užtikrinti, kad visų pirma gaminiai su labai aukštu apsaugos koeficientu (SPF) taip pat veiksmingai saugotų ir nuo UVA spindulių. Dažniausiai naudojamas UVA filtras, titano dioksidas, yra mineralinis ir neturi alergiją sukeliančių savybių. Jis – labai plataus spektro UV filtras, apimantis visą UV spindulių spektrą.“ (http://www.europarl.europa.eu/meetdocs/2009_2014/documents/peti/cm/800/800276/800276lt.pdf)

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„ECO cosmetics“ – ekologiška vokiška kosmetika, sertifikuota Ecocert sertifikatu.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: K456
EAN kodas: 403398174252
Apsauginis saulės kremas „Neutral“ SPF30, ekologiškas

Apsauginis saulės kremas „Neutral“ SPF30, ekologiškas

8,87 €
22,18 €
leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui