Veganams

Atlasinių kedrų eterinis aliejus

5 ml
2,50 €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,18 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

Laukinių atlasinių kedrų (lot. Cedrus atlantica) eterinis aliejus iš Maroko. Išgautas distiliuojant garais. Tinka esant riebiai veido ar galvos odai. Plačiai naudojamas masažams. Puikus kambarių gaiviklis, atbaido vabzdžius.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis. Tik išoriniam naudojimui: garinimui, į kosmetikos priemones (1–2 lašai į 10 ml). Nelašinkite ant odos neskiesto. Netinka nėštumo metu ir vaikams iki 10 metų.

Tamsaus stiklo buteliuke su lašintuvu.

Kita informacija

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos. Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite ant nedidelio odos plotelio dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais, svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Skaitykite daugiau:
- Kaip teisingai naudoti eterinius aliejus
- Apie kedro eterinio aliejaus naudą plaukams skaitykite straipsnyje „Plaukų slinkimas: kaip sau padėti?“

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Aroma Natural“ – kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės eteriniai aliejai, baziniai augaliniai aliejai, kosmetinis molis. Žaliava atkeliauja iš viso pasaulio, o supakuojama Lietuvoje.

Kilmės šalis:
Marokas
Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: KE61
EAN kodas: 980000000327
Atlasinių kedrų eterinis aliejus

Atlasinių kedrų eterinis aliejus

2,50 €
leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui