Be glitimo

Atstatomasis J.A.Y. dykumos augalų šampūnas su keratinu

325 ml
13,58 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Aubrey“ atstatomasis J.A.Y. dykumos augalų šampūnas su keratinu idealus sausiems, silpniems, pažeistiems plaukams. Šis plaukus stiprinantis šampūnas yra praturtintas vertingais augalų ekstraktais ir aliejais. Sustiprina ir išlygina plaukų skaidulas (plaukai tampa lengviau iššukuojami) ir padeda apsaugoti silpnus bei pažeistus plaukus. Citrinų-gvazdikėlių aromato.

Sudėtyje net 75% ingredientų iš ekologinių ūkių. Be silikonų, ftalatų.

Veikliosios medžiagos:
- Su keratinu, kuris drėkina, papildo maistinėmis medžiagomis.
- Mėlinųjų jukų ekstraktas, ekologiški alyvuogių ir simondsijų aliejai ir ekologiški alavijai atstato drėgmę ir suteikia plaukams švelnumo.

Naudojimas: Prieš naudojimą gerai suplakite! Užpilkite ant šlapių plaukų, ištrinkite, kad putotų. Gerai išskalaukite. Pakartokite, jei reikia. Tada naudokite kondicionierių.

Nebandyta su gyvūnais. Be glitimo. Biologiškai suyrantis produktas. Perdirbama pakuotė.

Kita informacija

Skaitykite daugiau:
- Guodos pastebėjimai. Gal pagaliau natūrali kosmetika nebeatrodys keista?

Pirkėjos atsiliepimas:
„Prie J.A.Y šampūno parašyta, kad skirtas labai sausiems plaukams, BET pati ant savęs išbandžiau, nors turiu sausesnius plaukus ir riebią galvos odą (plaudavau plaukus kasdien). Šis šampūnas plaukus tikrai sudrėkino, visaip kaip pamaitino ir t.t. Kaip bebūtų keista, riebalavimąsi sureguliavo! Dabar plaukus plaunu kas antrą dieną! :) Tad kad ir parašyta, jog tinka sausiems plaukams prižiūrėti, galima drąsiai siūlyti toms, kurių plaukai ilgi, sausi, bet greit riebaluojasi. Išankstinė nuomonė, kad šampūnas skirtas sausiems plaukams riebalins, yra neteisinga.“

Kosmetikos gamintojas „Aubrey“ sulaukia nemažai užklausų apie kosmetikos produktus be glitimo, kas svarbu stipriai glitimui jautriems ir alergiškiems žmonėms. Todėl „Aubrey“ pradėjo tikrinti glitimo kiekį produktuose ir juos atitinkamai ženklinti. Glitimas testuojamas išorinėje laboratorijoje, o pats standartas daug griežtesnis nei oficialusis (!). FDA leidžia produktą ženklinti „be glitimo“, jei jis savaime yra be glitimo arba glitimo jame yra mažiau nei 20 ppm. „Aubrey“ produktai arba yra iš esmės be glitimo (produktai testuojami įmonės viduje, pagal standartizuotą testavimo metodą glitimo negali būti daugiau nei 10 ppm), arba glitimo yra iki 3 ppm (tikrinama trečiosios šalies).

Gamintojas

Prekės ženklo šalis:
JAV
Prekės kodas: HA129
EAN kodas: 074998501112
Atstatomasis J.A.Y. dykumos augalų šampūnas su keratinu
325 ml

Atstatomasis J.A.Y. dykumos augalų šampūnas su keratinu

13,58 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui