Pieno gėrimas be laktozės, 2.5% riebumo, ekologiškas

1 l
1,49 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 24 14:40 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 24 14:40 su ZITICITY

Apie prekę

„Auga“ ekologiškas pieno gėrimas be laktozės, 2.5% riebumo, yra pagamintas iš ekologiško pieno, kuris surenkamas „Auga“ ūkiuose. Laktozė yra panaikinama dviejų pakopų būdu, vėliau pienas yra kelias sekundes kaitinamas aukštoje temperatūroje, atšaldomas ir supilstomas į butelius sterilioje aplinkoje be sąlyčio su oru. Taikant šį gamybos metodą yra pašalinami visi kenksmingi mikroorganizmai, užtikrinamas ilgas pieno galiojimas bei išsaugomos naudingosios pieno savybės.

„Auga“ ūkiuose auginamos karvės šiltuoju metų laiku laisvai ganosi pievose ir minta aukštos kokybės laukuose išaugintu ekologišku pašaru, todėl pienas yra kokybiškas ir skanus.

„Auga“ gyvulininkystės ūkiuose griežtai laikomasi visų ekologiško pieno gamybos standartų. Galvijų tankis ekologiškose fermose yra mažesnis nei įprastuose pienininkystės ūkiuose, tad karvės turi kur kas daugiau vietos judėti ir maitintis.

Gamintojas

„AUGA group“ – tai viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonių grupė dirba apie 38 000 ha ekologiškai sertifikuotų dirbamų žemių, kuriose vystomas tvarus, naujomis technologijomis paremtas žemės ūkio modelis, apimantis augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą. Naudodama nuosavus ir kontraktuotus gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų įmonė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniam vartotojui bei tiekia žaliavinius produktus.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: AUGA0484
EAN kodas: 477108520484
Pieno gėrimas be laktozės, 2.5% riebumo, ekologiškas
1 l

Pieno gėrimas be laktozės, 2.5% riebumo, ekologiškas

1,49 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui