Veganams
Be pridėto cukraus

Ruošinys daržovių kepsneliams, biodinaminis

160 g
1,67 €
2,39 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Žalias ekologiškumo lapelis
Demeter

Apie prekę

„Bauck Hof“ ruošinys biodinaminiams daržovių kepsneliams. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų). Be aromatinių medžiagų, be sintetinių dažiklių ir konservantų. Turi daug skaidulinių medžiagų. Tinka veganams.

Pakuotės turinio pakanka 6 dideliems arba 12 mažų kepsnelių pagaminti.

Paruošimas:
Klasikinis kepsnelių paruošimas: pakelio turinį išmaišykite su 300 ml verdančio vandens, 15 min. palikite išbrinkti. Šlapiomis rankomis formuokite valgomojo šaukšto dydžio kepsnelius, dėkite į keptuvę su įkaitintu aliejumi ir apkepkite iš abiejų pusių, kol gražiai pagels.
Traškių kepsnelių paruošimas: norėdami ypatingai traškių kepsnelių, prieš kepdami apvoliokite juos sezamų sėklose arba džiūvėsėliuose. Minkštumo kepsneliams suteiksite, jei į jau paruoštą ruošinį įmušite 1 kiaušinį. Išbrinkusią kepsnelių masę galite papildyti smulkiai pjaustytomis daržovėmis, sūriu, aitriuoju pipiru ar šviežiomis žolelėmis.

Gamintojas

„Bauck Hof“ – ekologiški ir biodinaminiai (demeter) įvairiausių grūdų produktai bei pusgaminiai iš Vokietijos.

Bauck šeima užsiima ekologine žemdirbyste nuo 1930 metų. Šiek tiek vėliau Eduard Bauck įkūrė ekologišką malūną, o šiandien įmonė valdo du malūnus, gaminančius aukščiausios kokybės 100% ekologiškus ir biodinaminius miltus, ruošinius pyragams, duonai, falafeliams, košes, dirbsnius, nemažai iš jų ir be glitimo. Įmonė tiki, kad ekologinis ūkininkavimas yra tvariausia žemdirbystės forma.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: GAR558
EAN kodas: 401563782139
Ruošinys daržovių kepsneliams, biodinaminis
160 g

Ruošinys daržovių kepsneliams, biodinaminis

1,67 €
2,39 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui