Veganams
Be glitimo

Įvairių grūdų miltų mišinys, be glitimo

500 g
3,79 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„Bezgluten“ įvairių grūdų miltų mišinys be glitimo. Taip pat be pieno ir kiaušinių. Tinka gaminti duonai, bandelėms ir kitiems kepiniams. Turi daug skaidulinių medžiagų. Tinka veganams.

Duonos tešlai paruošti reikės:
500 g sauso įvairių grūdų miltų mišinio, 1 ir 1/3 a. š. druskos (10 g), 2 a. š. cukraus (10 g), 430 ml drungno vandens, 15 g šviežių mielių arba 7 g sausų mielių, 3 šaukštai aliejaus + aliejaus aptepimui.
Paruošimas: į indą supilkite sausą įvairių grūdų miltų mišinį, druską, cukrų ir gerai išmaišykite. Į sausą mišinį pilkite vandenį su jame ištirpintomis šviežiomis mielėmis. Palaipsniui, rankų ar maišytuvo pagalba, minkykite tešlą, kol gausite vientisą masę. Prieš pabaigą supilkite aliejų. Jei naudojate sausas mielės, supilkite jas tiesiai į sausą mišinį. Tešlą dėkite į aliejumi pateptą formą (28 x 9 cm), išlyginkite paviršių, uždenkite audiniu ir padėkite šiltoje vietoje maždaug 1 valandai, kol tešlos tūris padidės dvigubai. Įkaitinkite orkaitę iki 200°C. Švelniai patepkite tešlą aliejumi, dėkite į orkaitę ir kepkite apie 45 min. (be karšto oro). Paruoštą duoną išimkite iš formos, atvėsinkite ir laikykite uždengtą.

Gamintojas

„Bezgluten“ misija – naudojantis savo žiniomis, patirtimi ir aistra sveikai gyvensenai kurti aukščiausios kokybės, puikaus skonio bei plataus asortimento produktus. „Bezgluten“ kuria kokybišką gyvenimą be glitimo!

Be glitimo nelygu be skonio
Visi gerai suprantame, su kokiais nepatogumais susiduria žmonės, kurie laikosi beglitiminės dietos. 15 metų „Bezgluten“ tyrimų ir plėtros padalinys dirba tam, kad sukurtų geriausius receptus ir produktus žmonėms su celiakijos negalavimais. „Bezgluten“ siekia sukurti skanius ir lengvai paruošiamus produktus. Nuolatinio darbo ir inovatyvių sprendimų dėka, jūs turite geriausių skonių pasirinkimą. Rinkdamiesi „Bezgluten“ produktus, galėsite mėgautis geru skoniu, tuo pačiu saugodami savo sveikatą.

Griežta kokybės kontrolė
Sveikata, sveikata ir dar kartą sveikata. Tai didžiausia vertybė, svarbi kiekvienam žmogui. Būtent todėl „Bezgluten“ skiria labai daug dėmesio kokybiškai žaliavai, iš kurios gaminami produktai. Gamintojas dirba tik su patikimais, patikrintais tiekėjais ir nesileidžia į jokius kompromisus dėl kokybės, į savo gamybos patalpas leidžia patekti tik sertifikuotai žaliavai. Be to, patys atlieka privalomus savo produkcijos kokybės testus. Savo laboratorijoje gamintojas papildomai patvirtina, kad „Bezgluten“ produktai be glitimo visada ir yra be glitimo. Per visą įmonės gyvavimo istoriją, nebuvo nei vieno atvejo, kad „Bezgluten“ neįgyvendintų savo misijos. Dėka to, Jūs visada galite saugiai mėgautis beglitiminiais „Bezgluten“ produktais.

Prekės ženklo šalis:
Lenkija
Prekės kodas: BEZ4662
EAN kodas: 590745984662
Įvairių grūdų miltų mišinys, be glitimo
500 g

Įvairių grūdų miltų mišinys, be glitimo

3,79 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui